Gensler از SEC به دنبال بودجه 2.4 میلیارد دلاری برای تعقیب “سوء استفاده” از ارزهای دیجیتال است.


گری گنسلر، رئیس SEC، گفت که تنظیم کننده ضعیف است و برای مقابله با “پیچیدگی فزاینده در بازارهای سرمایه” به تامین مالی اضافی نیاز دارد.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، از درخواست رئیس جمهور بایدن برای تخصیص 2.4 میلیارد دلار بودجه به رگولاتور حمایت کرد و بر نیاز مداوم به “سوء استفاده” در صنعت ارزهای دیجیتال تأکید کرد.

گنسلر در بیانیه خود برای جلسه استماع بودجه در 29 مارس با کمیته تخصیص بودجه مجلس نمایندگان گفت که برای حفظ سرعت نوآوری به بودجه بیشتری نیاز است.

نوآوری سریع فناوری در بازارهای مالی منجر به سوء استفاده در زمینه های نوظهور و جدید، به ویژه در فضای رمزنگاری شده است. پرداختن به این امر نیازمند ابزار، تخصص و منابع جدید است.»

جنسلر گفت که بودجه اضافی به SEC اجازه می دهد تا 170 کارمند اضافی را استخدام کند که بیشتر آنها در بخش های اجرایی و بازبینی کار خواهند کرد.

مرتبط با: صرافی Beaxy پس از اینکه SEC چندین اتهام علیه بنیانگذار و مدیران ارائه کرد تعطیل می شود

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار خاطرنشان کرد که افزایش بودجه در سال گذشته به آن اجازه داد تا برای اولین بار سطح کارکنان را بالاتر از سطح سال 2016 افزایش دهد، اما گفت که آژانس نظارتی همچنان ضعیف است و افزود:

“به عنوان پلیس در مبارزه، ما باید بتوانیم بازی افراد بد را ملاقات کنیم. بنابراین، رشد SEC با گسترش و افزایش پیچیدگی در بازارهای سرمایه منطقی است.

جنسلر یک بار دیگر کریپتو را به عنوان غرب وحشی توصیف کرد و گفت که صنعت نوپا “مشکل از عدم تطابق است” و سرمایه گذاران کریپتو “دارایی های خود را که به سختی به دست آورده اند در یک طبقه دارایی بسیار سوداگرانه به خطر می اندازند.”

به گفته Gensler، رگولاتور “بیش از 35000 اخطار، شکایت و ارجاع جداگانه از افشاگران و سایرین در سال مالی 2022 دریافت کرد” که به آن کمک کرد تا بیش از 750 اقدام اجرایی را ثبت کند و “به 6.4 میلیارد دلار جریمه و حکم انحلال منجر شد.”

30 مورد از این اقدامات مربوط به صنعت کریپتو بود که منجر به 242 میلیون دلار جریمه شد که نشان دهنده افزایش 36 درصدی نسبت به 22 اقدام اعلام شده در سال 2021 است.

Web3 Player: ترکش الهام‌بخش در GDC، رویکرد گرم بلوک‌های Undead، سفر دوم


نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید