SEC جریمه 22 میلیون دلاری LBRY را اصلاح کرد و در عوض 111000 دلار را طلب کرد


SEC در ابتدا از LBRY خواست تا میلیون ها دلار جریمه بپردازد، اما اکنون اذعان می کند که شرکت منحل شده نمی تواند این مبلغ را پرداخت کند.

رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده به دنبال بررسی جریمه 22 میلیون دلاری خود علیه پلتفرم محتوای غیرمتمرکز LBRY است و اذعان می کند که نمی تواند برای پرداخت آن پول جمع کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به دنبال اصلاحیه ای برای شکایت موفقیت آمیز خود علیه LBRY در پرونده 12 مه در دادگاه منطقه نیوهمپشایر برای حل و فصل است.

SEC به جای جستجوی 22 میلیون دلار اصلی که LBRY ادعا می کرد از فروش نماد LBRY Credits (LBC) به دست آورده است، با استناد به “فقدان بودجه و وضعیت تقریباً از بین رفته LBRY” از دادگاه خواست 111614 دلار جریمه کند. ”

این درخواست همچنین از LBRY می‌خواهد تا «اجرای اوراق بهادار دارایی رمزنگاری‌شده ثبت‌نشده در آینده» را متوقف کند.

کمیسیون SEC در این پرونده گفت: “کمیسیون اظهاراتی را می پذیرد که LBRY منحل شده است، فعالیت خود را متوقف کرده و بودجه لازم برای پرداخت جریمه بزرگتر را ندارد، و تصدیق می کند که پرداخت بدهی متهم عاملی برای اعمال مجازات مدنی است.”

SEC برای اولین بار در مارس 2021 یک شکایت مدنی علیه LBRY تنظیم کرد و ادعا کرد که فروش LBC این شرکت، عرضه اوراق بهادار ثبت نشده است. 22 میلیون دلار انحلال و دادگاه به LBRY دستور داد تا هرگونه فروش بیشتر LBC را متوقف کند.

SEC در نوامبر 2022 برنده شد، قاضی قبلی نیز حکم داد که LBC یک اوراق بهادار است.

مرتبط با: Jump Trading به دلیل سود ادعایی 1.3 میلیارد دلاری TerraUSD با شکایت روبرو است

SEC گفت که جریمه کوچکتر “سازش بین ناتوانی LBRY در پرداخت برای جلوگیری از جریمه و نیاز به تعادل آن است.”

در یک بایگانی در دسامبر، LBRY ادعا کرد که ادعای 22 میلیون دلاری SEC غیر منطقی است زیرا “بیش از حد” اغراق آمیز بود و “LBRY نمی توانست هیچ یک از هزینه های عملیاتی قانونی خود را کسر کند.”

LBRY گفت که محاسبه SEC از مجموع “مبتنی بر ریاضیات خشن و پشت سر هم” بوده و مبلغی که به دنبال آن است “توسط سوابق پشتیبانی نمی شود.”

در دسامبر 2022، تقریباً یک ماه پس از اینکه SEC یک ماه پیش در این پرونده پیروز شد، LBRY گفت که او “احتمالاً در آینده نزدیک خواهد مرد” زیرا “به دلیل بدهی های قانونی و SEC کشته شد.”

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید