SEC نیاز به قانون گذاری قریب الوقوع ارزهای دیجیتال را سرزنش می کند و خواستار رد درخواست Coinbase است


پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase نسبت به واکنش منفی SEC ابراز نگرانی کرد و مدعی شد که آنها با خوشحالی به نظارت بر صنعت از طریق مقررات به عنوان اجرا ادامه خواهند داد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) سرانجام در دادگاه در رابطه با درخواست کوین بیس برای مقررات صریح کریپتو پاسخی رسمی داد و اعلام کرد که تعیین هر گونه قوانین ممکن است سال ها طول بکشد، در حالی که اقدامات اجرایی در این بین کافی است.

با توجه به اسناد دادگاه ارائه شده در 15 می، SEC استدلال کرد که در حالی که Coinbase هیچ تعهدی برای برآورده کردن الزامات ذکر شده در دادخواست خود ندارد، همچنین از این شرکت خواست تا مجموعه پیچیده ای از اصلاحات و قوانین را در چنین شرایطی ارائه کند. زمان کوتاه.

رگولاتور اوراق بهادار از دادگاه خواست تا دادخواست مانداموس کوین بیس را رد کند، با این استدلال که مانداموس یک “راه حل فوق العاده” است و کوین بیس “حق کمک را نشان نداده و نمی تواند نشان دهد.”

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase در یک موضوع توییتری گفت که این پرونده ممکن است اولین بار باشد که رگولاتور اوراق بهادار نظرات خود را در مورد اینکه آیا SEC باید قوانینی برای صنعت کریپتو ایجاد کند یا خیر، فاش می کند. او همچنین گفت که چیزهای زیادی روی میز باقی مانده است که نیاز به توضیح بیشتر دارد.

او گفت: “کمیسیون کمیسیون مستقل انتخابات به دادگاه گفت که ممکن است سال ها طول بکشد تا حکم کند و آنها عجله ندارند.”

کمیسیون SEC اذعان کرده است که به استفاده از اقدامات اجرایی به جای وضع قوانین برای آینده قابل پیش‌بینی ادامه خواهد داد، اما نگران نباشید – این اقدامات اجرایی ممکن است در نهایت درباره قوانینی که هنوز برنامه‌ریزی نشده است، «اطلاع دهند».

گروال همچنین ادعا کرد که SEC از نظرات و دیدگاه‌های رئیس خود، گری جنسلر، که قاطعانه معتقد است قوانین کافی در حال حاضر وجود دارد و اکثر ارزهای دیجیتال به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی می‌شوند، فاصله گرفته است.

گروال می‌نویسد: «SEC همچنین گفت که بیانیه‌های عمومی رئیس جمهور گنسلر دستورالعمل یا بیانیه‌های سیاستی رسمی از سوی SEC نیست و عموم نمی‌توانند به آن‌ها اعتماد کنند.

مرتبط با: Coinbase شورای مشورتی با قانونگذاران سابق ایالات متحده تشکیل می دهد

با توجه به پرونده SEC، تنظیم کننده نیازی به عجله برای وضع قوانین برای صنعت کریپتو ندارد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت: نه قوانین اوراق بهادار و نه قانون آیین دادرسی اداری، کمیسیون بورس و اوراق بهادار را ملزم به صدور مقررات جدید فراگیر در خصوص «دارایی‌های دیجیتال» درخواستی کوین‌بیس نمی‌کند.

همانطور که اظهارات خود کوین‌بیس روشن می‌کند، با توجه به مسیرهای مختلفی که پیشنهاد می‌کند، این یک تلاش لزوماً پیچیده است. با این حال کوین‌بیس درخواست قانون‌ساز خود را کمتر از ده ماه پیش، بخش‌هایی از طومار کمتر از سه ماه پیش، ارسال کرد و سعی کرد رکورد را تکمیل کند. دوباره همین هفته پیش

در حالی که کوین بیس به دنبال توضیح در مورد رفتار مبهم با ارزهای دیجیتال در ایالات متحده بود، به نظر می رسد نظرات اخیر SEC بر سردرگمی افزوده است.

گروال گفت: «به طور کلی، پاسخ SEC نگرانی دیرینه Coinbase را تقویت می‌کند که صنعت ما در مورد آنچه که SEC ممکن است در هر زمان معین، در داخل یا خارج از حوزه قضایی خود در نظر بگیرد، شفاف نیست و احتمالاً در طول مسیر به تغییر نظر خود ادامه خواهد داد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *