SEC on Ropes: وکیل برتر ریپل شکست های مداوم را برجسته می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در تحولی قابل توجه برای Ripple و صنعت گسترده تر ارزهای دیجیتال، دادگاه تجدیدنظر ناحیه دوم از تجدیدنظر در تصمیم خود در SEC v. Govil خودداری کرد و دلیل آن نیز ادامه زیان برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بود. .

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، به شکست‌هایی که SEC پس از آخرین ضربه متحمل شد اشاره کرد.

آلدروتی بر اهمیت آخرین تصمیم دادگاه تاکید می کند، که بیان می کند که SEC در صورتی که خریدار متحمل ضرر مالی نشود، حق درخواست غرامت از فروشنده را ندارد. این دیدگاه ممکن است به ویژه در مورد ریپل مرتبط باشد، جایی که SEC به دنبال مبلغ قابل توجهی از 2 میلیارد دلار جریمه و مجازات است.

“SEC همچنان به ضرر خود ادامه می دهد. دادگاه تجدید نظر ناحیه دوم از تجدید نظر در تصمیم خود در Govil خودداری کرد، که مقرر کرد اگر خریدار متحمل زیان مالی نشود، SEC حق درخواست غرامت از فروشنده را ندارد.” آلدروتی نوشت.

پرونده SEC v. Govil حول اتهاماتی مبنی بر اینکه آرون گوویل از طریق شرکت خود Cemtrex ارائه اوراق بهادار متقلبانه ارائه کرده است.

نوامبر گذشته، SEC در موردی که مدار دوم حکم داد که SEC نمی‌تواند بدون اثبات اینکه «سرمایه‌گذاران» صدمات مالی واقعی را متحمل شده‌اند، به دنبال خسارات فلج‌کننده باشد، دچار شکست بزرگی شد. به عبارت دیگر، بدون آسیب، بدون خطا.

این تحول نشانه مثبتی برای دفاع قانونی ریپل در نظر گرفته می شود. شرکت ممکن است از این تصمیم برای تقویت موقعیت خود در برابر خواسته های SEC استفاده کند.

علاوه بر این، امتناع دادگاه دایره دوم از تجدیدنظر در تصمیم خود در Govil می‌تواند پیامدهای گسترده‌ای در پرونده SEC علیه ریپل داشته باشد. ریپل ممکن است از این تصمیم برای به چالش کشیدن ادعاهای SEC در مورد اختلالی که به دنبال آن است استفاده کند.

در آینده، تاریخ‌های اصلی برای تماشای پرونده Ripple-SEC 22 آوریل و 6 می 2024 خواهد بود، زمانی که ریپل در مورد 2 میلیارد دلاری که به دنبال جریمه است به SEC پاسخ خواهد داد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید