SEC هشدار فوری Crypto Scam را صادر می کند


کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک سرمایه گذار در مورد ارزهای دیجیتال هشدار داده است.

SEC خاطرنشان کرد که کلاهبرداران تمایل دارند از فناوری های سرمایه گذاری نوآورانه برای انجام کلاهبرداری های سرمایه گذاری استفاده کنند.

هدف کلاهبرداران این است که از تبلیغات، به ویژه فناوری‌های هوش مصنوعی (AI) برای جذب قربانیان احتمالی استفاده کنند. کلاهبرداران ممکن است از کلمات کلیدی جذاب برای تبلیغ کلاهبرداری های خود استفاده کنند.

علاوه بر این، این بازیگران بد همچنین می توانند برای جعل هویت خود به آخرین فناوری های هوش مصنوعی تکیه کنند. رشد سریع هوش مصنوعی به این معنی است که کلاهبرداران سازمان‌های دولتی و همچنین افراد برجسته را هدف قرار می‌دهند (به عنوان مثال. برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل).

SEC همچنین در مورد تماس کلاهبرداران با قربانیان احتمالی از طریق رسانه های اجتماعی در تلاش برای ایجاد یک رابطه آنلاین و ترویج تقلب در سرمایه گذاری هشدار داد. بنابراین، اکیداً به کاربران توصیه می شود که تصمیمات سرمایه گذاری را صرفاً بر اساس برخی توصیه های اینترنتی اتخاذ نکنند. البته، هرگز نباید اطلاعات مالی حساس را در اینترنت با افراد غریبه به اشتراک بگذارید.

مرتبط با

علاوه بر این، SEC همچنین در مورد طرح‌های پمپ و تخلیه مربوط به دارایی‌های دیجیتال هشدار داد.

این هشدار در زمانی است که محبوبیت سکه‌های میم در حال افزایش است و تعداد زیادی از افراد مشهور با راه‌اندازی توکن‌های خود، جدیدترین شوق کریپتو را پذیرفته‌اند.

شایان ذکر است که اخیرا برخی از افراد مشهور به کلاهبرداری پول متهم شده اند.

SEC در هشدار سرمایه گذار خود به طور خاص به memecoin ها اشاره کرد و خاطرنشان کرد که حامیان آنها اغلب قصد دارند به طور مصنوعی قیمت یک سکه خاص را افزایش دهند تا از تبلیغات تبلیغاتی استفاده کنند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید