SEC حق دارد Coinbase، Max Keizer Claims، Crush XRP و ETH را بشکند.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مکس کایزر، مبلغ بیت کوین و روزنامه نگار مالی نظر داد پس از اخبار اخیر مبنی بر رد درخواست Coinbase برای رد پرونده SEC علیه آنها توسط دادگاه. تنها موفقیت تیم حقوقی صرافی در اینجا این بود که دادگاه با حذف کیف پول کوین بیس از لیست موضوعات پرونده SEC موافقت کرد.

Keizer از SEC در برابر کوین بیس و آلت کوین ها حمایت می کند

کایزر در توییتی نوشت: «حق با SEC است.

آنچه SEC می گوید درست است. همه چیز به جز #بیت کوین، از جمله ETH و XRP، یک امنیت ثبت نشده است

Coinbase در تابستان سال گذشته به دلیل اینکه به کاربران اجازه داد تا اوراق بهادار ثبت نشده را معامله کنند، با اقدامات قانونی از سوی SEC مواجه شد. برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار، همه آلت کوین ها اوراق بهادار در نظر گرفته می شوند و فقط بیت کوین و اتریوم به عنوان کالا اعلام می شوند.

با این حال، اخیراً بحث‌هایی در SEC در مورد اینکه آیا دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم، واقعاً یک کالا است یا خیر، شروع شده است. همه ماکسیمالیست های بیت کوین، از جمله مکس کایزر و سامسون مو، معتقدند که ETH یک امنیت است، یک رمزارز بسیار متمرکز.

در مورد XRP، شکایت SEC علیه ریپل در مورد این ارز دیجیتال از دسامبر 2020 ادامه دارد. سال گذشته، زمانی که یک قاضی فدرال حکم داد که فروش XRP در بازارهای ثانویه به عنوان فروش XRP واجد شرایط نیست، ریپل در اواسط تابستان به پیروزی بزرگی دست یافت. فروش اوراق بهادار رگولاتور همچنین اتهامات علیه کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل و برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل این شرکت را لغو کرد.

در جدیدترین توسعه، SEC از ریپل می‌خواهد ۲ میلیارد دلار غرامت به آنها بپردازد تا تمام جریمه‌ها و خسارت‌ها را پوشش دهد.




نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید