'SEC یک کلاه کامل است': Ripple CLO نبرد SEC با Coinbase را منعکس می کند


استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، نظرات خود را در مورد آخرین تصمیم در نبرد حقوقی بین SEC و Coinbase در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. اظهارات آلدروتی در پی تصمیم دادگاه در روز چهارشنبه (27 مارس) است که به نفع رگولاتوری بود و اجازه داد پرونده به جلسه رسیدگی کامل ادامه یابد.

آلدروتی از موضع SEC انتقاد کرد و استدلال کرد که SEC ظاهری نمادین را به قاضی ارائه کرد و ادعاهایی را مطرح کرد که اکنون برای تأیید به شواهد قابل توجهی نیاز دارد. او در مورد توانایی کمیسیون برای تحقق ادعاهای خود ابراز تردید کرد و از آنها به عنوان “همه کلاه، بدون گاو” یاد کرد.

آلدروتی به طور خاص حادثه ای را به یاد آورد که در آن یک قاضی ریپل، کارشناس ارائه شده توسط SEC را اخراج کرد و به سابقه شک و تردید نسبت به ادعاهای تنظیم کننده اشاره کرد.

SEC در مقابل کوین بیس: بعد چی؟

آخرین حکم دادگاه ادعاهای SEC علیه صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال ایالات متحده را تأیید کرد و استدلال کرد که Coinbase می‌تواند به عنوان یک کارگزار و مرکز تهاتر ثبت نشده فعالیت کند. با این حال، او همچنین اذعان کرد که کیف پول کوین بیس در دسته کارگزاران قرار نمی گیرد. تمرکز روند قانونی در حال انجام اکنون به موضوعات مربوط به برنامه سهام بورس محدود می شود.

حماسه حقوقی بین SEC و Coinbase سال گذشته زمانی آغاز شد که رگولاتور شکایتی را مبنی بر نقض قوانین اوراق بهادار فدرال تنظیم کرد. موضوع پرونده این بود که صرافی بدون ثبت نام، خدمات معاملاتی و سهام‌داری را ارائه می‌کرد.

با مهلت 19 آوریل تعیین شده برای طرفین برای توافق بر سر برنامه استماع، صحنه برای یک نبرد حقوقی سخت در پیش است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید