SEC Greenlights First Point Bitcoin-Ethereum ETF


همانطور که مشخص است، SEC دریافت برنامه 19b-4 را برای ETF آمریکا شاخص رمزنگاری Hashdex Nasdaq تایید کرد. اگر در اوایل مارس 2025 تصویب شود، هم بیت کوین و هم اتریوم را در سبد خود قرار می دهد.

اصطلاح “19b-4” به قانون خاصی تحت قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934 اشاره دارد که روند بررسی و تأیید برنامه های کاربردی برای انواع خاصی از ETF ها را مشخص می کند. به بیان ساده، رویه و الزامات رسمی برای تشکیل پرونده های مربوط به ETF ها را تعیین می کند، انطباق با استانداردهای نظارتی را تضمین می کند و فرآیند ارزیابی SEC را تسهیل می کند.

مرتبط با

Hashdex که قبلا به خاطر ابتکار خود برای ETF نقطه ای اتریوم شناخته می شد، پیشنهاد خود را در یک محیط رقابتی پس گرفت. اکنون، این صندوق در حال تغییر رویکرد ترکیبی بیت کوین-اتریوم است که 70.54 درصد را به BTC و 29.46 درصد را به اتریوم اختصاص می دهد. برای اطمینان از حفظ ایمن این دارایی ها، Hashdex قصد دارد با شرکت Coinbase Custody Trust و Bitcoin Trust شریک شود.

حرکت هوشمندانه Hashdex؟

این تصمیم به دنبال یک گام استراتژیک توسط Hashdex در پاسخ به پویایی بازار اتخاذ شد. در اینجا، اشباع بیش از حد محصولات متمرکز بر اتریوم باعث تغییر به سمت استراتژی سرمایه گذاری رمزنگاری گسترده تر شده است. افکار عمومی در مورد مفهوم ETF بر تصمیم نهایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار تأثیر می گذارد، که می تواند به رغم واکنش های مثبت اولیه منجر به تاخیرهای بیشتر شود.

مرتبط با

سرمایه گذاران باید این پیشرفت را از نزدیک دنبال کنند و آن را به عنوان یک نقطه عطف بالقوه در پر کردن شکاف بین بازارهای مالی سنتی و صنعت کریپتو ببینند.

همانطور که “ساعت تصمیم گیری SEC شروع به انقضا می کند”، کارشناسان صنعتی مانند Nate Geraci پیش بینی می کنند که توجه و بررسی دقیق تا تاریخ تصویب پیش بینی شده افزایش یابد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید