SEC به آخرین حرکت ریپل پاسخ می دهد: جزئیات


در پرونده اخیر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تا حدی با تلاش ریپل برای مهر و موم کردن و اصلاح شواهد مربوط به اختلاف بر سر راه حل مخالفت کرد.

به گفته آژانس، ریپل نمی تواند بر این “فرض قوی” غلبه کند که این برنامه ها باید در دسترس عموم قرار گیرند.

اگرچه ریپل به مواضع مهر و موم و تصحیح قبلی SEC اشاره کرد، این در زمینه پرونده های خاص بود. علاوه بر این، آژانس اشاره کرد که ریپل به طور غیرقانونی قراردادهای سرمایه گذاری را بدون افشای اطلاعات لازم به خریداران نهادی فروخته است.

SEC استدلال می کند که درخواست ریپل برای سرکوب اطلاعات فروش مالی و اوراق بهادار باید رد شود زیرا “در قلب” استدلال های هر دو طرف برای راه حل است.

مرتبط با

ممکن است به ریپل اجازه داده شود برخی از صورت های مالی خود را مهر و موم کند. با این حال، افشای ارقام مالی خاص یا شرایط قراردادی مرتبط با درخواست حل و فصل باید الزامی باشد. SEC گفت: «اگر عموم مردم نتوانند ببینند که راه‌حل‌های درخواستی و سفارش‌شده چگونه با اطلاعات مالی واقعی ریپل مقایسه می‌شوند، بازدارندگی کلی به‌طور قابل‌توجهی تضعیف می‌شود».

SEC اضافه کرد که اعتراضات مهر و موم و ویرایش را به اطلاعاتی که به تصمیم دادگاه مربوط می شود محدود می کند. آژانس از ریپل می‌خواهد مقدار دارایی‌های جاری، میزان فروش، درآمدها و هزینه‌های اخیر و همچنین میزان تخفیف‌ها را افشا کند.

این آژانس اصرار دارد که با ویرایش اطلاعات مالی «خیلی کم» مخالف است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayریپل اصرار داشت که افشای اسناد فوق می تواند به منافع تجاری آن آسیب برساند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید