SEC با برنامه های Binance.US برای خرید Voyager Digital مخالف است

SEC با برنامه های Binance.US برای خرید Voyager Digital مخالف است


SEC می خواهد قبل از موافقت با خرید، اطلاعات بیشتری به معامله 1022 میلیارد دلاری بین بازوی ایالات متحده Binance و Voyager Digital اضافه شود.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک “تجدید نظر محدود” برای صرافی ارز دیجیتال Binance ارائه کرده است.

درخواست تجدیدنظر محدود در 4 ژانویه ثبت شد و کمیسیون SEC به فقدان جزئیات در مورد توانایی Binance.US برای تامین مالی خرید، نحوه عملکرد Binance.US پس از معامله و نحوه تضمین دارایی های مشتری اشاره کرد. بعد از عمل

درخواست تجدیدنظر محدود شبیه به تجدیدنظر عادی است، اما فقط برای بخش خاصی از دادرسی اعمال می شود.

علاوه بر این، رگولاتور از وویجر می‌خواهد جزئیات بیشتری در مورد اینکه اگر تراکنش تا 18 آوریل تکمیل نشود، چه اتفاقی خواهد افتاد، ارائه دهد.

در این پرونده، SEC گفت که قبلاً نگرانی های خود را با Voyager مطرح کرده است و وام دهنده قصد دارد قبل از جلسه استماع درباره این موضوع، بیانیه افشای اصلاح شده ای را ارائه کند.

برخی از مفسران این اعتراض را اینگونه تفسیر کردند که SEC بدون “برخی اقدامات ناخواسته” مانند دریافت بودجه از تأسیسات جهانی Binance.US قادر به پرداخت هزینه خرید نخواهد بود.

مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) علناً اعلام کرده است که Binance.US یک “نهاد کاملاً مستقل” است، در حالی که یک گزارش رویترز در اکتبر ادعا کرد که او مانند این عمل کرده است. از رگولاتورهای ایالات متحده

در پاسخ به این اتهامات، CZ در وبلاگی در 17 اکتبر ادعا کرد که بایننس متعهد به پیروی از قانونگذاران است، که نویسنده مقاله مغرضانه گزارش می دهد و از ارائه ارائه شده توسط یک مشاور خارجی استفاده می کند و هرگز به این شکل عمل نمی شود. اثبات این ادعاها

مربوط: “بایننس بازار ارزهای دیجیتال است:” برنده صرافی Arcane crowns 2022

وویجر در 19 دسامبر اعلام کرد که پیشنهاد خرید دارایی های Binance.US را در معامله ای به ارزش 1022 میلیارد دلار پذیرفته است.

این وام دهنده در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که این پیشنهاد “بالاترین و بهترین پیشنهاد برای دارایی های خود” است و ارزش بازگشتی به مشتریان و طلبکاران را در “بازه زمانی تسریع شده” به حداکثر می رساند.

Voyager قبلاً در 27 سپتامبر اعلام کرد که FTX.US با پیشنهاد 1.4 میلیارد دلاری در حراج دارایی های خود برنده شده است که به مشتریان اجازه می دهد تا 72٪ از رمزنگاری منجمد خود را در معامله ای که از آن زمان شکست خورده است، بازیابی کنند.
نویسنده: Luke Huigsloot

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉