Grayscale به سرمایه گذاران هشدار می دهد که SEC معتقد است Filecoin یک امنیت است


رگولاتور از Grayscale خواست تا درخواست خود را برای محصول Filecoin Trust پس بگیرد و گفت که دارایی اساسی آن “با تعریف یک امنیت مطابقت دارد”.

مدیر دارایی‌های رمزنگاری Grayscale Investments فاش کرده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) معتقد است توکن FIL بومی Filecoin یک امنیت است.

طبق اطلاعیه 17 می، Grayscale برای راه اندازی محصول Filecoin Trust در 14 آوریل به رگولاتور درخواست داد.

در یک نامه نظری در 16 مه از کارکنان SEC، تنظیم کننده بعداً به Grayscale هشدار داد که FIL طبق قانون فدرال “تعریف امنیت” را دارد و از آنها خواست درخواست خود را برای محصول Trust پس بگیرند.

Grayscale اظهار داشت که به نظر او، Filecoin یک امنیت نیست و بیانیه ای را برای استدلال خود به SEC ارسال خواهد کرد.

Grayscale معتقد نیست FIL یک اوراق بهادار تحت قوانین اوراق بهادار فدرال است و قصد دارد به سرعت به پرسنل SEC با بیانیه ای در مورد مبنای قانونی برای موقعیت Grayscale پاسخ دهد.

گری اسکیل گفت که «نمی‌تواند حدس بزند» که آیا متقاعد می‌شود که بیانیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار را بپذیرد و ممکن است «به دنبال تعلیق» برای سوابق Trust باشد. از طرف دیگر، شرکت سرمایه گذاری هشدار داد که ممکن است مجبور شود تراست را به طور کامل منحل کند.

مرتبط با: SEC به دنبال رد دادخواست Coinbase برای قوانین قریب الوقوع کریپتو است

این به‌روزرسانی از SEC ادامه سرکوب محصولات کریپتو توسط ناظر است که اخیراً در تعدادی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال ایالات متحده به شدت کاهش یافته است.

در 9 فوریه، SEC، صرافی کریپتو مستقر در ایالات متحده، کراکن را به دلیل «فروش اوراق بهادار ثبت نشده» جریمه کرد و به صرافی دستور داد تا برنامه staking-as-a-service خود را تعطیل کند.

اخیراً، در 22 مارس، کوین‌بیس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده عمومی در ایالات متحده، یک اعلان ولز (یک سند قانونی که معمولاً مقدم بر اقدامات اجرایی است) از رگولاتور برای «نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار» دریافت کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *