SEC با تهدید تحریم مواجه می شود زیرا قاضی صحت پرونده بدهی Box را زیر سوال می برد


در ابتدا، SEC به رهبری وکیل مایکل ولش، دادگاه را متقاعد کرده بود که دارایی های DEBT Box را مسدود کند، با این استدلال که این شرکت خارج از محدوده نظارتی ایالات متحده به دبی منتقل می شود.

رابرت شلبی، قاضی ناحیه ایالات متحده، به وکلای کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) هشدار داده و به تحریم های احتمالی به دلیل اظهارات گمراه کننده در شکایت علیه Digital Licensing Inc.، همچنین به عنوان DEBT Box، یک شرکت رمزنگاری، اشاره کرده است.

شکایت SEC که در دادگاه فدرال یوتا تنظیم شد، ادعا کرد که DEBT Box از طریق فروش اوراق بهادار ثبت نشده موسوم به “مجوز گره”، سرمایه گذاران حدود 50 میلیون دلار را فریب داده است.

تصمیم قاضی شلبی ناسازگاری های قابل توجهی را در پرونده SEC نشان داد. در ابتدا، SEC، به رهبری وکیل مایکل ولش، دادگاه را متقاعد کرده بود که دارایی های DEBT Box را مسدود کند، با این استدلال که شرکت فراتر از ایالات متحده به دبی منتقل می شود.

قاضی نسبت به رفتار وکلای SEC ابراز نگرانی کرد.

پیچیدگی این پرونده توسط گزارش آزمایشگاه TRM برجسته شده است که ادعای اصلی SEC را تأیید می کند که DEBT Box سرمایه گذاران را در مورد توکن های استخراج فریب داده است.

مرتبط با: SEC با شکست دیگری در شکایت بازیافتی علیه کراکن روبرو است

این نقطه عطف نشان‌دهنده یک لحظه مهم در روند قانونی است، که پیچیدگی مقررات ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کند و اهمیت مسئولیت قانونی را در دعاوی مالی پرمخاطره برجسته می‌کند.

ادامه مطلب


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید