SEC ETF های اتر را به تاخیر انداخت، معامله بایننس تایید شد، و ضرر دادگاه دیگری برای SBF: Hodler's Digest، 17-23 دسامبر


SEC تصمیم خود در مورد ETF های اتریوم را به تعویق انداخت، تسویه حساب بایننس با CFTC تایید شد و سم بانکمن-فرید دوباره در دادگاه شکست خورد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیم خود در مورد انواع صندوق های قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) را تا می 2024 به تعویق انداخت. این آژانس گفت که اقداماتی را آغاز کرده است که شامل جمع آوری اطلاعات عمومی بیشتر در مورد فهرست کردن ETF ها می شود. این تصمیم بر عرضه‌های Hashdex، Grayscale، VanEck، ARK Invest و 21Shares تأثیر می‌گذارد. در حالی که SEC در گذشته ETFهای آتی اتریوم را تایید کرده است، آژانس هنوز یک محصول نقطه ای یا ترکیبی را تایید نکرده است. انتظار می رود تصمیم نهایی در ماه می 2024 گرفته شود.

یک دادگاه ایالات متحده حکمی را علیه صرافی ارز دیجیتال Binance و مدیر عامل سابق آن Changpeng CZ Zhao صادر کرده است که بایننس را ملزم به پرداخت 2.7 میلیارد دلار به کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و CZ به پرداخت 150 میلیون دلار می کند. این آژانس در 27 مارس علیه مدیر و صرافی او شکایت کرد و ادعا کرد که آنها قوانین فدرال را نقض کرده اند و یک بورس غیرقانونی مشتقات را اداره می کنند. تسویه حساب تایید شده نشان دهنده پایان دادخواهی طولانی مدت توسط CFTC علیه CZ و Binance است. CZ موافقت کرد که از نقش خود در مدیریت بایننس به عنوان بخشی از توافق گسترده تر با وزارت دادگستری، وزارت خزانه داری و CFTC کناره گیری کند.

قاضی لوئیس کاپلان درخواست سام بنکمن-فریدز مدیر عامل سابق FTX را برای به تاخیر انداختن جلسه صدور حکم برای چهار تا شش هفته رد کرد. این درخواست در 20 دسامبر ارائه شد و منجر به به تعویق افتادن کنفرانس قبل از صدور حکم و جلسه رسیدگی به حکم شد که برای 28 مارس 2024 برنامه ریزی شده بود. این درخواست توسط وکیل مدافع کوهن و گرسر، مارک کوهن، مطرح شد که استدلال کرد که دفاع نیاز بیشتری دارد. زمان آماده شدن برای جلسه قبل از صدور حکم فرا رسیده است. علاوه بر این، انتشار گزارش تحقیقات پیش از صدور حکم برای 5 ژانویه 2024 و 2 فوریه 2024 برنامه ریزی شده است، اما دولت هنوز اعلام نکرده است که آیا جلسه دوم رسیدگی به اتهامات رفع شده علیه بانکمن-فرید برگزار می شود یا خیر. .

ادامه مطلب


نویسنده: Editorial Staff

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید