SEC همچنان تصمیمات مربوط به ETFهای رمزنگاری را به تأخیر می اندازد: قانون رمزگشایی شده است


آخرین تاخیرها دو هفته قبل از مهلت دوم برای بسیاری از متقاضیان است.

اگرچه مایک فلود، وایلی نیکل، تام ایمر و ریچی تورس، نمایندگان ایالات متحده، از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) خواستند تا فورا فهرست صندوق‌های نقدی قابل معامله بیت کوین (BTC) را تأیید کند، اما آژانس پس از آن به تعویق افتاد. تصمیم او بیشتر تصمیم گیری

وقتی نوبت به شناسایی ETFهای VanEck و ARK 21Shares Ether (ETH) می رسد، SEC تصمیم گیری را به ترتیب به 25 دسامبر و 10 ژانویه به تعویق انداخت. GlobalX باید تا 21 نوامبر برای تصمیم کمیسیون صبر کند. علاوه بر این، Invesco تعیین فوری برنامه های بیت کوین ETF بیت کوین و Valkyrie را تا اواسط ژانویه به تعویق انداخت.

آخرین تأخیرها دو هفته قبل از دومین مهلت برنامه ریزی شده برای بسیاری از متقاضیان است که انتظار داشتند تا 16 تا 19 اکتبر از ناظر اوراق بهادار مطلع شوند. زمان تاخیر ممکن است مربوط به اجتناب محدود دولت ایالات متحده از اقدامی باشد که تنظیم کننده های مالی کشور و سایر آژانس های فدرال را فلج می کند.

Bitwise Asset Management به تاخیر ETF بیت کوین خود با یک پرونده اصلاحی واکنش نشان داد و به اعتراضات SEC به محصول پاسخ داد. در پرونده اصلاح شده خود، Bitwise به آنچه که SEC آن را سابقه آکادمیک “مخلوط” یا “غیرقابل قطعیت” در رابطه با رابطه پیشروی بین معاملات آتی BTC و بازارهای نقدی می‌خواند، پرداخت.

دادگاه دیگری در چین بیت کوین را به عنوان دارایی به رسمیت می شناسد

دادگاه بین المللی شانگهای در چین بیت کوین را به عنوان یک دارایی دیجیتال منحصر به فرد و غیرقابل کپی تشخیص داد، در حالی که کمبود و ارزش ذاتی آن را نیز به رسمیت شناخت. بر اساس گزارش دادگاه، ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به عنوان محصولات فناوری اینترنت منحصر به فرد و غیرقابل کپی برجسته هستند. در این گزارش آمده است که در بین ارزهای دیجیتال، بیت کوین با سایر دارایی های دیجیتال متفاوت و منحصر به فرد است. دارای ویژگی های ارزی مهمی مانند مقیاس پذیری، سهولت در گردش، ذخیره سازی و پرداخت است.

به خواندن ادامه دهید

تایوان صرافی های رمزنگاری خارجی ثبت نشده را ممنوع می کند

کمیسیون نظارت مالی تایوان (FSC) دستورالعمل‌های صنعتی را برای ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) که در این کشور فعال هستند، صادر کرده است و نکات مهمی را برای تنظیم بازار ارزهای دیجیتال تایوان تدوین می‌کند. در دستورالعمل ها، این مقام رسمی به قوانین استاندارد در سطح صنعت، مانند تفکیک دارایی های خزانه داری بورس از دارایی های مشتری و بررسی مکانیسم های فهرست بندی و حذف دارایی های مجازی اشاره کرد.

FSC همچنین از VASPهای خارجی خواسته است که از ارائه خدمات در تایوان بدون دریافت تأییدیه های لازم از تنظیم کننده خودداری کنند: اپراتورهای پلت فرم دارایی مجازی در خارج از کشور مجاز به انجام تجارت در داخل مرزهای کشور نیستند. […] مگر اینکه طبق قانون ثبت شده باشند.»

به خواندن ادامه دهید

هنگ کنگ پلتفرم های رمزنگاری «مشکوک» را فهرست می کند

کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) در حال بررسی همه پلتفرم‌های معاملات دارایی مجازی دارای مجوز، بدون مجوز، بسته و معلق (VATP) است تا به عموم مردم در شناسایی VATPهای بالقوه غیرقانونی که در هنگ کنگ تجارت می‌کنند کمک کند. فهرستی را منتشر خواهد کرد. هنگ کنگ. SFC گفت که فهرست اختصاصی “VATP های مشکوک” را نیز در بخش قابل دسترسی و برجسته ای از وب سایت تنظیم کننده ها حفظ خواهد کرد.

قوانین جدید پس از رسوایی جاری تبادل کریپتو JPEX که رسانه های محلی آن را یکی از بدترین موارد کلاهبرداری مالی در منطقه توصیف کردند، آمده است. JPEX متهم به ترویج خدمات خود به ساکنان هنگ کنگ علیرغم عدم درخواست مجوز در این کشور است.

به خواندن ادامه دهید


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید