تراکنش های رمزنگاری SEC 6 ماه پس از سقوط FTX 183 درصد افزایش یافت


به دنبال افشای اطلاعات پیرامون FTX، رگولاتور اقدامات اجرایی را در فضای کریپتو افزایش داد.

اقدامات اجرایی مرتبط با ارزهای دیجیتال که توسط تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده انجام شده است، در شش ماه پس از ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال FTX به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل بیانیه های مطبوعاتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و پوشش خبری اقدامات آن نشان داد که در شش ماه قبل از سقوط FTX، SEC نزدیک به شش اقدام اجرایی انجام داده است.

در شش ماه پس از ورشکستگی FTX در 11 نوامبر 2022، اقدامات اجرایی مربوط به رمزنگاری SEC به حداقل 17 افزایش یافت که 183 درصد افزایش نسبت به دوره قبل تخمین زده می شود.

نموداری که تعداد اقدامات اجرایی SEC را در هر دوره شش ماهه مربوط به رمزارز نشان می دهد.

این تجزیه و تحلیل دو شکایت اخیری را که SEC علیه بایننس در 5 ژوئن و یک روز بعد از کوین بیس ارائه کرده بود، در نظر نمی گیرد.

اقدامات فزاینده، از جمله اقداماتی که اخیراً علیه این دو صرافی انجام شده است، برخی ناظران را نشان داده است که SEC در تلاش است خود را به دلیل عدم نظارت بر FTX بازخرید کند.

در 7 ژوئن، MarketWatch گزارش داد که فرنچ هیل، نماینده جمهوری خواهان، گفت که آخرین سرکوب اقدامی “مراقب خودت باش” توسط رگولاتور و رئیس SEC، گری جنسلر بود. او آن روز در یک رویداد در واشنگتن دی سی سخنرانی می کرد.

به جای “نظارت بر FTX” جنسلر، هیل ادعا کرد که رئیس SEC “کیم کارداشیان را به دلیل تبلیغ رمزنگاری در برخی از تبلیغات Super Bowl سرزنش کرد” و گفت:

“[Gensler] در سال 2023 امسال افتتاح شد، با تمام این اقدامات اجرایی فکر می کنم به نظر می رسد [cover your ass] برای من.”

مارکوس تیلن، رئیس تحقیق و استراتژی و نویسنده در Matrixport کریپتو تایتان ها او قبلاً به Cointelegraph گفته بود که معتقد است برای کسانی که متوجه مشکلات FTX نمی‌شوند، هوای “شرم” وجود دارد.

مرتبط با: شکایت های SEC: 67 ارز رمزنگاری شده اکنون توسط SEC به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته می شوند

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple، این احساس را با ارائه ادعایی در 6 ژوئن تکرار کرد. چهچهچه او گفت که SEC “پرونده ها را به دیوار پرتاب کرده است و امیدوار است که آژانس آنها را از خرابی FTX منحرف کند.”

تالار مشاهیر: کریپتو وندی در مورد سطل زباله SEC، تبعیض جنسی و اینکه چگونه افراد ناتوان می توانند برنده شوند
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید