کمیسر SEC "هدف رمزارز" را یادآور می شود زیرا بازار به دنبال بهبود است

کمیسر SEC “هدف رمزارز” را یادآور می شود زیرا بازار به دنبال بهبود است


هیستر پیرس، کمیسیونر SEC تاکید کرد که با وجود سال بسیار بد، صنعت کریپتو درس هایی برای یادگیری دارد.

در سخنرانی اخیر، هیستر پیرس، کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) شش درس کلیدی را که بازیگران صنعت باید در مورد اینکه رمزارز واقعاً به چه معناست به خاطر بسپارند، برجسته کرد.

پیرس در سخنرانی خود در کنفرانس دارایی های دیجیتال در دوک، درس هایی را بیان کرد که باید از مشکلاتی که صنعت کریپتو در سال 2022 با آن مواجه خواهد شد، آموخت. سال» هم برای فضای کریپتو و هم برای رگولاتورها. اما پیرس معتقد بود پیامدهای ارزشمندی از یک سری مسائلی که در سال گذشته پدیدار شد وجود دارد. او توضیح داد:

هسته اصلی این درس ها این واقعیت است که توسعه فناوری زمان می برد و اغلب نیاز به ترکیب با پیشرفت های نوآورانه در زمینه های دیگر برای تحقق پتانسیل کامل آن دارد.

علاوه بر این، کمیسیونر SEC تاکید کرد که صنعت باید همیشه در نظر داشته باشد که ارز دیجیتال افزایش قیمت و پرتاب توکن به شخص دیگری نیست. پیرس تاکید کرد که صنعت باید به خاطر داشته باشد که فناوری زیربنایی در مورد “حل یک مسئله اعتماد” است و چگونه مردم می توانند با افرادی که نمی شناسند تعامل و معامله کنند. او در این باره توضیح داد:

به‌طور سنتی، مردم برای حل این مشکل به واسطه‌های متمرکز یا دولت روی می‌آورند، اما فناوری‌هایی مانند رمزنگاری، بلاک چین و اثبات دانش صفر راه‌حل‌های جدیدی ارائه می‌دهند.»

جدا از آن، کمیسیونر از «افرادی که به آینده کریپتو ایمان دارند» خواست تا برای رفع مشکلات، حذف اقدامات مضر و تشویق رفتار خوب در صنعت منتظر رگولاتورها نباشند.

پیرس همچنین گفت که توسعه ارزش کریپتو به افراد در صنعت بستگی دارد. او گفت: “ارزش پیشنهادی Crypto در درجه اول به بنیانگذاران این فناوری بستگی دارد، نه به تنظیم کننده های غیر فنی و حاشیه ای مانند من.”

مربوط: رئیس سابق SEC شعار «جعلی» را به صدا درآورد: «قانون بر اساس عمل»

سال گذشته برای کسانی که به فضا اعتقاد دارند پر از چالش بوده است. با وجود بلایا، هنوز دستاوردهای خوبی برای این فضا وجود دارد، مانند انعطاف پذیری در برابر چالش های بازار که به نوعی زمینه را برای یک پایه قوی تر فراهم کرد.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉