SEC از Bittrex با تراکنش های ثبت نشده هزینه می کند و شش اوراق بهادار توکن را فراخوانی می کند


کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایتی را به صرافی مستقر در سیاتل ارائه کرده است زیرا Bittrex آماده توقف ارائه خدمات در ایالات متحده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پلتفرم معاملاتی دارایی های رمزنگاری شده Bittrex و یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق آن، ویلیام شیهارا را به اداره یک بورس اوراق بهادار، کارگزار و آژانس تسویه حساب ملی ثبت نشده متهم کرده است. این آژانس یک اتهام جداگانه علیه Bittrex Global ارائه کرد.

SEC چهار اتهام نقض قانون مبادله را علیه شرکت ها و Shihara در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه غربی واشنگتن تشکیل می دهد. Bittrex Global همچنین “در ارتباط با عملکرد یک دفترچه سفارش مشترک با Bittrex” هزینه می شود.

در شکایت خود، SEC استدلال کرد که توکن‌های OMG (OMG)، Dash (DASH)، Algorand (ALGO)، Monolith (TKN)، Naga (NGC) و IHT Protocol Real Estate (IHT) اوراق بهادار معامله شده در Bittrex هستند. SEC در گذشته با این ادعا که توکن‌ها در زمان چنین شکایت‌هایی فقط اوراق بهادار بوده‌اند و نه قبل از آن، به‌خاطر عملکرد خود در “تنظیم از طریق برنامه” مورد انتقاد قرار گرفته است.

این آژانس همچنین ادعا می‌کند که Bittrex و Shihara به مشتریان توصیه کرده‌اند که «گزاره‌های مشکل‌ساز» را حذف کنند تا از بررسی‌های نظارتی جلوگیری کنند. شکایت SEC به دنبال استیضاح، مجازات و دستورات دائمی علیه متهمان در محاکمه هیئت منصفه بود. گوربیر گروال، مدیر اجرایی SEC در بیانیه ای گفت:

“اقدام امروز نه تنها Bittrex را مسئول رفتار نادرستی می‌داند که ما ادعا می‌کنیم سرمایه‌گذاران را در معرض خطر قرار می‌دهد، بلکه باید پیامی را به سایر واسطه‌های بازار ارزهای دیجیتال که مطابقت ندارند ارسال کند تا از قوانین فدرال اوراق بهادار پیروی کنند یا در قبال آن پاسخگو باشند.”

Bittrex منتظر اقدام SEC بود و گزارش شده است که در ماه مارس اخطاریه ولز دریافت کرد که در مورد اقدام قریب الوقوع هشدار می داد. این صرافی قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد عملیات خود را در ایالات متحده در 30 آوریل به دلیل محیط نظارتی تعطیل کند.

موارد مرتبط: Protocol Labs، Chainalysis و Bittrex به فصل تعلیق ارزهای دیجیتال اضافه شدند

بیت ترکس در ماه اکتبر توسط شبکه کنترل دارایی های خارجی و جرایم مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده به دلیل نقض برنامه های تحریمی و قانون رازداری بانکی با اتهاماتی مواجه شد.

Bittrex بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: SEC Coinbase را هدف قرار می دهد، Do Kwon دستگیر می شود و FTX 95 میلیون دلار در Mysten Labs: Hodler’s Digest، 19-25 مارس می فروشد.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید