با فروپاشی اکوسیستم ها، استراتژی نظارت بر ارزهای دیجیتال رئیس SEC در خطر است

با فروپاشی اکوسیستم ها، استراتژی نظارت بر ارزهای دیجیتال رئیس SEC در خطر است


تام ایمر، نماینده کنگره، نگرانی های خود را در مورد استراتژی نظارتی اجرا شده توسط گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای اکوسیستم رمزنگاری، ابراز کرد.

در حالی که هدف مقررات اغلب محافظت از شهروندان در برابر بازیگران بد است، اثربخشی مقررات رمزنگاری در ایالات متحده به دلیل کاهش گسترده مبادلات و اکوسیستم‌های اصلی – FTX، Celsius، Voyager و Terra (LUNA) – در گذشته زیر سوال رفته است. سال .

تام ایمر، نماینده کنگره، نگرانی های خود را در مورد استراتژی نظارتی که گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای اکوسیستم کریپتو اجرا کرده است، ابراز کرد.

ایمر علیه “رویکرد بی رویه و متناقض” جنسلر برای اجرای رمزارزها صحبت کرد. در 16 مارس، نماینده کنگره اعلام کرد که تعداد زیادی از شرکت های رمزنگاری و بلاک چین به او مراجعه کرده اند و معتقد بودند که درخواست های گزارش دهی جنسلر یک نوآوری بیش از حد سنگین و خفه کننده است.

نماینده کنگره، Emmer قبلاً از SEC خواسته بود تا با استانداردهای تعیین شده در قانون کاهش کاغذ در سال 1980 مطابقت داشته باشد، که برای کاهش بار کلی کاغذی که دولت فدرال بر دوش شرکت های خصوصی و شهروندان می گذارد، طراحی شده است.

ایمر در یادداشت پایانی گفت: “کنگره نباید جزئیات دستور کار نظارتی SEC را از طریق داستان هایی که در نشریات مترقی گنجانده شده است بیاموزد” و افزود که او مشتاقانه منتظر شهادت عمومی گنسلر در مقابل کمیته خدمات مالی است.

مربوط: داستان من از گفتن “من به شما گفتم” به SEC در FTX

CryptoFed DAO آمریکا، اولین DAO رسمی در ایالات متحده، یک دعوای قضایی را با SEC بر سر ثبت نام توکن های 2021 آغاز کرد و تصمیم گرفت که در مبارزه ثبت نام وکیل نداشته باشد.

CryptoFed آمریکا همچنین اعلام کرد که قصد دارد درخواستی برای تمدید مهلت پاسخ SEC به دستور خود برای انجام اقدامات اداری ارائه کند.
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉