رئیس SEC، گری جنسلر، سکوت در مورد ETF های اتریوم را شکست


در ارائه اخیر در CNBC، گری جنسلر، رئیس SEC، اطلاعاتی را در مورد جدول زمانی مورد انتظار برای بررسی گزارش‌های S-1 ETF Ethereum ارائه کرد. النور ترت، خبرنگار فاکس بیزینس، این موضوع را نشانه‌ای از این است که انتظار می‌رود روند بررسی طولانی باشد و به طور بالقوه می‌تواند باعث تاخیر در فرآیند تایید ETF‌های اتریوم شود.

مرتبط با

به عنوان یادآوری، جمعه گذشته یک ضرب الاجل کلیدی بود زیرا صادرکنندگان ETF اتریوم، از جمله غول های صنعتی BlackRock و VanEck، اولین پیش نویس فرم های S-1 خود را به SEC ارسال کردند. رگولاتور اکنون فرآیند بررسی را با ارائه بازخورد و درخواست تغییرات آغاز خواهد کرد. خودی های صنعت انتظار دارند حداقل دو دور از پیش نویس درخواست ها قبل از تصمیم گیری نهایی ارائه شود.

به گفته فعالان بازار، برخلاف مسیر نسبتاً ساده تأییدیه های ETF بیت کوین، چشم انداز آلت کوین تیره تر به نظر می رسد. در حالی که تصویب آن به اتفاق آرا یک لحظه مهم برای بازار بود، رویدادهای اخیر باعث ایجاد عدم اطمینان شده است. به عنوان مثال، Hashdex برنامه خود را به دلایل نامشخصی پس گرفت و باعث شد فعالان بازار جهت کلی ETF های اتریوم را زیر سوال ببرند.

مرتبط با

با وجود نقدینگی در بازارهای مالی سنتی صدها برابر بیشتر از ارزهای دیجیتال، اکنون توجه به موضع SEC در مورد بازار کریپتو و تحولات جاری در ETFهای بیت کوین معطوف شده است. از یک طرف، این بدان معنا نیست که سرمایه گذاران بخواهند ریسک خود را با تغییر به آلتکوین ها افزایش دهند و بالعکس. آنها ممکن است برخی از وجوه را از ETF های بیت کوین در جستجوی سود اضافی جابجا کنند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید