SEC استدلال می کند که شکایت اخیر باعث تضعیف دفاع “اخطار منصفانه” Ripple Labs می شود


SEC نامه ای برای حمایت بیشتر از درخواست خود برای قضاوت خلاصه علیه آزمایشگاه های ریپل با استناد به دعوی جداگانه ای که اخیراً برنده شده است ارسال کرده است.

رگولاتور به یک قاضی فدرال ادعا کرد که حکم اخیر دادگاه، دفاع کلیدی شرکت فناوری ریپل لبز را در نبرد حقوقی مداوم خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تضعیف کرده است.

در نامه ای در 11 آوریل به قاضی ناحیه ایالات متحده، آنالیسا تورس، که بر پرونده SEC و Ripple Labs نظارت داشت، SEC نظر قاضی را در یک پرونده اجرایی جداگانه که در برابر شرکت مشاوره سرمایه گذاری Commonwealth Equity Services برنده شد، برجسته کرد.

در این مورد، یک پرونده طولانی مدت دادگاه به عنوان “اخطار منصفانه” کافی در نظر گرفته شد.

SEC استدلال کرد که رویه قضایی طولانی مدت دیوان عالی که منجر به آزمون هوی شد، برای تعیین اینکه چه چیزی یک امنیت را تشکیل می دهد، درست مانند سابقه ای که در پرونده مشترک المنافع به آن اشاره شد، به آزمایشگاه های Ripple اطلاع درستی از چیستی امنیت ارائه می داد. وجود داشت.

SEC اضافه کرد که شکایت آن با کشورهای مشترک المنافع “اختیارات اضافی” را برای رد دفاع اعلان منصفانه ریپل فراهم می کند.

مرتبط با: افزایش قیمت XRP با ادامه تصمیم SEC و Ripple – افت 25 درصدی پیش رو؟

ادعای ریپل مبنی بر اینکه SEC قبل از طرح دعوای تقلب در اوراق بهادار در دسامبر 2020 به آن اطلاع عادلانه نداده است، یکی از اصلی ترین دفاعیات آن محسوب می شود.

در حالی که بسیاری از ناظران مانند صرافی رمزارز Coinbase معتقدند که دفاع پیروز خواهد شد، کارشناسان حقوقی مانند جان ای دیتون دیدگاه متفاوتی دارند.

دیتون قبلاً اظهار داشت که دفاع از اطلاعیه منصفانه تنها در صورتی وارد عمل می شود که قاضی حکم کند که رمز XRP (XRP) ریپل در هر زمانی از سال 2013 یک امنیت است. دیتون معتقد است بهترین گزینه آزمایشگاه ریپل این است که قاضی را متقاعد کند که XRP یک امنیت تست شده توسط هاوی نیست.

هادلرز دایجست، 2 تا 8 آوریل: وایت پیپر BTC در macOS پنهان شد، بایننس مجوز AUS و اخبار DOGE را از دست داد
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *