بانک SEBA با HashKey برای پذیرش رمزنگاری سازمانی شریک می شود


این دو شرکت راه‌حل‌هایی را برای سرمایه‌گذاران نهادی ایجاد خواهند کرد که می‌خواهند در اکوسیستم کریپتو فرو روند.

از آنجایی که زمستان کریپتو پیشرفت‌ها را در فضا کند می‌کند، این دو شرکت متمرکز بر دارایی‌های دیجیتال با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا پذیرش دارایی‌های دیجیتال را برای موسسات تسریع کنند.

در اطلاعیه ارسال شده به کوین تلگراف، بانک SEBA که بر روی رمزارز متمرکز شده است، گفت که با شرکت خدمات مالی HashKey Group برای تسریع پذیرش نهادی دارایی های دیجیتال در هنگ کنگ و سوئیس همکاری کرده است.

هدف این دو شرکت ایجاد راه‌حل‌های متنوعی برای سرمایه‌گذاران نهادی است که به دنبال فرو رفتن در اکوسیستم رمزنگاری هستند. هر دو شرکت اعلام کردند که متعهد به رعایت و اتخاذ چارچوب های نظارتی مختلف در حوزه قضایی خود هستند.

فرانتس برگمولر، مدیر عامل بانک SEBA، گفت که هنگ کنگ از نظر صدور مجوز برای محصولات و خدمات رمزنگاری یک حوزه قضایی پیشرو است. به همین دلیل است که بانک SEBA مشتاق ورود به اکوسیستم دارایی دیجیتال محلی و گسترش حضور داخلی خود از طریق HashKey است.

میشل لی، یکی از مدیران HashKey، تاکید کرد که شرکت آنها تحت “رویکرد اول نظارتی” عمل می کند، که به این معنی است که انطباق مدار است. لی اظهار داشت که بانک SEBA نیز بر روی همان اصول کار می کند و این باعث می شود آنها در مورد مشارکت هیجان زده شوند.

گروه HashKey اخیراً مجوز فعالیت داخلی را از کمیسیون اوراق بهادار و آتی (SFC) در هنگ کنگ دریافت کرده است. از سوی دیگر، بانک SEBA اولین بانک در سوئیس بود که مجوز نگهداری دارایی دیجیتال را در سال 2021 دریافت کرد و به آن اجازه داد خدمات نگهداری شرکتی را تسهیل کند.

مربوط: نظارت بر رمزارز سازمانی: بانک‌ها چگونه دارایی‌های دیجیتال را نگه می‌دارند

به گفته سرمایه گذاران نهادی، با امواج اخیر ناشی از شکست FTX، بررسی های نظارتی در فضای کریپتو افزایش خواهد یافت. بازیگران نهادی کلیدی در فضا اخیراً به کوین تلگراف گفتند که این چیزی است که مؤسسات انتظار دارند. به گفته برخی از سرمایه گذاران، صندوق های تامینی در حال آماده سازی تیم های دارایی دیجیتال هستند اما به دلیل عدم شفافیت قانونی عقب مانده اند.

کارگزار سهام آمریکایی نزدک مقدمات خود را در 20 سپتامبر برای ارائه راه حل های نگهداری به موسسات آغاز کرد. طبق گزارشی، این شرکت گروهی را ایجاد کرده است که به ارائه خدمات نگهداری بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) اختصاص دارد.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید