یک مقام سابق SEC می‌گوید مهر و موم کردن اسناد در پرونده Binance می‌تواند نشانه‌ای از تحقیقات جنایی باشد


به گفته جان رید استارک، وزارت دادگستری ایالات متحده ممکن است بخواهد یا قبلاً بایننس را متهم کرده باشد. که نشان می دهد درخواستی در دادگاه مدنی برای مخفی نگه داشتن این موضوع بوده است.

تیم حقوقی نماینده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در دعوای مدنی خود علیه بایننس، از دادگاه درخواست می کند تا اسناد را به صورت مهر و موم شده ارسال کند.

در درخواستی که در 28 آگوست در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا ثبت شد، SEC از یک قاضی فدرال درخواست داد تا اسناد با مهر و موم را در شکایت کمیسیون علیه Binance، Binance.US و مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) درخواست کند. ). این واقعیت که این طرح تحت مهر بود منجر به این گمانه‌زنی شد که SEC قصد دارد درخواستی را با اطلاعات حساس تشکیل دهد.

به گفته جان رید استارک، مقام سابق SEC، درخواست بایگانی اسناد مهر و موم شده سرنخ در تحقیقات جنایی در حال انجام توسط وزارت دادگستری ایالات متحده. طبق گزارش‌ها، اداره دولتی بایننس در حال بررسی اتهامات پولشویی و نقض احتمالی اجرایی مربوط به دارایی‌های روسیه است.

پرونده محرمانه SEC ایالات متحده احتمالاً مربوط به تحقیقات موجود وزارت دادگستری ایالات متحده در مورد Binance است و ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم، محتویات ناشناخته یک کیفرخواست آینده وزارت دادگستری ایالات متحده مربوط به Binance یا کیفرخواستی را که قبلاً تنظیم شده است، افشا کند. استارک گفت. بایننس احتمالاً به دلیل ترس از علنی شدن شواهد مجرمانه مرتبط با فعالیت‌های بایننس یا علنی شدن اتهامات جنایی بالقوه خشن، با طرح مهر و موم SEC ایالات متحده مخالفت نخواهد کرد.

مرتبط با: یک مقام سابق SEC می گوید تصمیم ریپل “در چند جبهه مشکل ساز است”

این اقدام پس از آن صورت گرفت که پلتفرم همتا به همتای بایننس ساکنان روسیه را از استفاده از ارزهای فیات غیر از روبل منع کرد و برخی موسسات مالی تحریم شده روسیه را از گزینه های پرداخت موجود حذف کرد. سخنگوی بایننس همچنین گفته است که این شرکت در حال بررسی همه گزینه‌ها برای روسیه «از جمله خروج کامل» است.

در ماه ژوئن، SEC از Binance، Binance.US و CZ به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده به کاربران ایالات متحده و عدم ثبت نام به عنوان صرافی یا مرکز تهاتر دلال و دلال شکایت کرد. کمیسیون معاملات آتی کالا نیز علیه Binance و CZ شکایت کرد که در ماه جولای درخواست رد کردند. هر دو پرونده در زمان انتشار در دست بررسی بود.

مجله: DeFi با تست استرس روبرو می شود، وزارت دادگستری از تجارت رمزنگاری هنگ کنگ می ترسد Binance: Hodler’s Digest، 30 جولای تا 5 آگوست
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید