شیف: سقوط بیت کوین افسانه بزرگ را فاش می کند


پیتر شیف، منتقد برجسته بیت کوین بیان نظر گفته می شود که فروش اخیر بازار این افسانه را آشکار کرده است که تقاضای سازمانی قوی برای ارز دیجیتال پیشرو وجود دارد.

علاقه مندان به طلا، Mt. او معتقد است که بازپرداخت Gox به تنهایی چنین آسیب قابل توجهی در مورد خریدهای شرکتی قابل توجه ایجاد نمی کند. شیف گفت: «اگر چنین تقاضایی واقعا وجود داشت، خریداران از فرصت خرید بیت کوین کوه Gox در بازار استفاده می کردند.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayبزرگترین ارز دیجیتال، Mt. پس از اینکه Gox تقریباً 2.7 میلیارد دلار بیت کوین را به کیف پول دیگری منتقل کرد، در صرافی Bitstamp در 5 ژوئیه به کمترین میزان 5 ماهه 53330 دلار سقوط کرد. انحلال ذخایر بیت کوین توسط دولت های ایالات متحده و آلمان یک باد مخالف نزولی دیگر بود که سقوط بازار را بدتر کرد.

آیا خریداران ETF تسلیم خواهند شد؟

روز جمعه، وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین با 143.1 میلیون ورودی، بارقه امیدی را به گاوهای نر داد.

در اوایل این هفته، شیف اشاره کرد که خریداران ETF بیت کوین احتمالاً به فعالیت معاملاتی مبتنی بر سکه ادامه می دهند. این مفسر مالی پیش بینی کرد که کاهش شدید بیت کوین برای تسلیم نهایی آنها مورد نیاز است. شیف متقاعد شده است که چنین کاهش چشمگیری قیمت ممکن است در این هفته اتفاق بیفتد.

مرتبط با

در همین حال، Nate Geraci، رئیس فروشگاه ETF، اخیراً شلیک شده بود با توجه به اینکه تقاضا برای ETF های بیت کوین پس از صدها راه اندازی در سال جاری به اوج خود رسیده است، روایت کمبود تقاضا مطرح می شود.

با این حال، شیف قبلاً اظهار داشت که همه خریداران بیت‌کوین ETF در واقع هستند فروشندگان آیندهعلاوه بر این، صادرکنندگان ETF پایان می یابند با پرونده های قضایی مواجه است خریداران به دلیل ضرر زیاد از فروش منصرف شدند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید