شیف: قیمت بیت کوین (BTC) آماده سقوط است


پیتر شیف، یکی از پرکارترین منتقدان بیت کوین، وزن کرد درباره آخرین سقوط کریپتوکارنسی. در آخرین پست خود در رسانه های اجتماعی، او پیش بینی کرد که دارایی دیجیتال پیشرو بر اساس ارزش بازار آماده سقوط است.

او همچنین از پیروان خود درخواست کرد که در طلا و نقره سرمایه گذاری کنند زیرا معتقد است آنها در مسیر صعودی قرار دارند.

طبق داده‌های CoinGecko، اوایل امروز، ارز دیجیتال پیشرو برای اولین بار از 25 ژوئن به زیر سطح حمایت 60000 دلار رسید و به پایین‌ترین حد روزانه 59712 دلار رسید.

مرتبط با

این کاهش قیمت علیرغم اینکه صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) پنجمین روز متوالی ورودی خود (13.7 میلیون دلار) را ثبت کرده‌اند، رخ می‌دهد. IBIT بلک راک با 14.1 میلیون دلار ورودی پیشتاز بود. همراه با سایر صندوق‌ها، توانست خروج ۳۲.۴ میلیون دلاری ثبت شده توسط Grayscale را جبران کند.

جیمز سیفارت، تحلیلگر اخیراً خاطرنشان کرد که کل جریان خالص ورودی ثبت شده توسط ETFهای بیت کوین در سطوح سالم باقی می ماند. اما او همچنین به کاهش پیوسته حجم معاملات اشاره کرد که از ماه مه تاکنون تلاش کرده اند تا از 3 میلیارد دلار عبور کنند.

مرتبط با

به گفته مارکوس تیلن، بنیانگذار 10x Research، سطح 60000 دلار می تواند به شرح زیر باشد: حیاتی برای گاوها، زیرا نزدیک به میانگین قیمت ورودی خریداران بیت کوین ETF است. به گفته این تحلیلگر، شکست واضح زیر این نقطه قیمت می تواند موج انحلال را ایجاد کند. در آوریل، شیف هشدار داد وی گفت: کسانی که این محصولات را خریداری کنند با ضرر و زیان زیادی مواجه خواهند شد.

از سوی دیگر، قیمت هر اونس طلا در حال حاضر نزدیک به 2375 دلار معامله می شود که بالاترین محدوده معاملاتی فعلی است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید