اسکاراموچی: با افزایش 70 درصدی بیت کوین نسبت به YTD، از بازار نزولی عبور کردیم.


شروع قدرتمند بیت کوین تا سال 2023 علیرغم بادهای مخالف زیاد ادامه دارد و در حال حاضر حدود 60 درصد از شاخص S&P 500 پیشی گرفته است.

پس از شروع دیدنی بیت کوین (BTC) تا سال 2023، آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital معتقد است که ما در حال عبور از یک بازار نزولی هستیم و اعتماد شرکت خود را به سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال ابراز کرد.

اما “موچ” گفت: “این یک حدس است. ما نمی دانیم.”

اسکاراموچی در مصاحبه ای با Yahoo Finance در 6 آوریل اظهار داشت که بیت کوین به طور مداوم در دوره های زمانی طولانی تر از سایر کلاس های دارایی برتری داشته است.

اما وقتی بیت کوین را در محدوده چهار ساله نگه می دارید، بنابراین اگر روز را انتخاب کنید، آن را برای چهار سال نگه دارید، از هر طبقه دارایی برتری خواهید داشت.

به گفته NiceHash، اسکاراماچی همچنین پیش از چرخه نصف شدن بعدی که قرار است در اوایل مارس 2024 برگزار شود، چشم انداز صعودی خود را برای ارز دیجیتال پیشرو بر اساس ارزش بازار اعلام کرد.

به گفته NiceHash شمارش معکوس در حال نصف شدن است.

بیت کوین از لحاظ تاریخی در یک چرخه چهار ساله عمل کرده است و یک روند صعودی بلافاصله پس از هر چرخه نصف شدن آغاز می شود.

تئوری پشت چرخه قیمت این است که نصف کردن پاداش های بلوک بیت کوین را کمیاب تر و در نتیجه ارزشمندتر می کند.

به گزارش کوین تلگراف پرو، بیت کوین در سال 2023 حدود 70 درصد افزایش یافت و از 16521 دلار به 28060 دلار رسید، در مقایسه با شاخص S&P 500 که در مدت مشابه کمی بیش از 7 درصد افزایش یافت.

شروع رشک‌برانگیز بیت کوین در سال 2023 در شرایطی اتفاق می‌افتد که فقط می‌توان آن را به عنوان شرایط ضعیف بازار و نظارتی توصیف کرد که می‌تواند قیمت را هنوز پایین بیاورد.

موسسات رمزنگاری مستقر در ایالات متحده در تلاش برای یافتن شرکای بانکی و نقدینگی پس از فروپاشی بانک‌های دوستدار رمزنگاری مانند Silvergate، Silicon Valley و Signature Bank هستند و این نگرانی وجود دارد که ایالات متحده سیاستی را برای خنثی کردن بانک‌ها اعمال کند. تعامل با کریپتو

مرتبط با: بیت کوین “با باد مخالف” مواجه است زیرا عرضه پول ایالات متحده به بیشترین میزان از دهه 1950 کاهش یافته است

علاوه بر این، بایننس و کوین‌بیس، دو بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، اخیراً تحت نظارت قانون‌گذاران قرار گرفته‌اند.

بایننس توسط کمیسیون معاملات آتی کالا به دلیل نقض قوانین معاملات و مشتقات خود شکایت کرد، در حالی که کوین بیس در تاریخ 22 مارس اخطاریه ولز را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار دریافت کرد که اقدامات اجرایی احتمالی را اعلام می کرد.

با این حال، علی‌رغم این رویدادها، احساسات ارز دیجیتال همچنان مثبت است.

شاخص ترس و طمع کریپتو، شاخصی که برای اندازه‌گیری احساسات کریپتو استفاده می‌شود، در حال حاضر در قلمرو حرص و طمع قرار دارد و به سمت اوج‌هایی می‌رود که از نوامبر 2021 مشاهده نشده است – بالاترین قیمت بیت کوین.

شاخص ترس و طمع رمزنگاری (نمایش). منبع: جایگزین.من

آسیا اکسپرس: بازار سهام ژو سو با 13.64 دلار در akshual معامله شد، Huobi در بحران.


نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید