اسکاراموچی برای سرمایه گذاری در شرکت رمزنگاری که توسط رئیس سابق FTX ایالات متحده تاسیس شده است

اسکاراموچی برای سرمایه گذاری در شرکت رمزنگاری که توسط رئیس سابق FTX ایالات متحده تاسیس شده است


به نظر می‌رسد که شرکت نرم‌افزار کریپتو، معامله‌گران رمزارز را قادر می‌سازد تا استراتژی‌های مبتنی بر الگوریتم برای دسترسی به بازارهای مختلف ایجاد کنند.

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital، در حال سرمایه گذاری در یک شرکت رمزنگاری است که توسط رئیس سابق FTX USA تأسیس شده است.

طبق ایمیلی به بلومبرگ، اسکاراموچی گفته است که سرمایه شخصی خود را برای حمایت از سرمایه گذاری جدید رئیس جمهور سابق FTX ایالات متحده برت هریسون، که تنها سه هفته پس از فروپاشی صرافی FTX شناخته می شود، سرمایه گذاری خواهد کرد.

به نظر می‌رسد که شرکت نرم‌افزار کریپتو که هنوز نامی ندارد، به معامله‌گران رمزارز اجازه می‌دهد تا استراتژی‌های مبتنی بر الگوریتم برای دسترسی به بازارهای مختلف، اعم از متمرکز و غیرمتمرکز ایجاد کنند.

همچنین به نظر می رسد که هریسون به دنبال یک هدف جمع آوری کمک های مالی تا 10 میلیون دلار برای ارزش گذاری 100 میلیون دلاری است.

اسکاراموچی در توییتی در 14 ژانویه در پاسخ به موضوع طولانی هریسون در مورد سم بنکمن-فرید و زمان او در FTX U، گفت که “مفتخر” است که در شرکت جدید هریسون سرمایه‌گذار است.

هریسون در پاسخ به توییتی که در آن از اسکاراموچی تشکر کرده بود، گفت: “حمایت و نصیحت شما برای من ارزش جهانی دارد. من بی صبرانه منتظر همکاری با یکدیگر هستم.”

با این حال، میزان سرمایه توزیع شده و سهام خریداری شده توسط اسکاراموچی فاش نشد.

سرمایه‌گذاری جدید کریپتو هریسون برای اولین بار در 27 سپتامبر 2022، زمانی که او اعلام کرد از ریاست FTX USA کناره‌گیری می‌کند، مطرح شد.

در آن زمان، او گفت که از سمت خود کناره گیری می کند اما تا چند ماه آینده در نقش مشاور در بازار سهام باقی خواهد ماند.

او در آن زمان گفت: “من نمی توانم صبر کنم تا بیشتر در مورد آنچه که قرار است در آینده انجام دهم به اشتراک بگذارم.”

هریسون در آخرین تاپیک توییتری خود بیرون بیار او گفت که پس از بدتر شدن ناگهانی رابطه‌اش با بانکمن-فرید، شرکت را ترک کرد و باعث شد تمرکزش را به آینده و شرکت خودم معطوف کند.

مربوط: Skybridge قصد دارد سهام خود را از FTX بخرد زیرا مدیر عامل Galaxy می گوید می خواهد SBF را “مشت” کند.

در همین حال، اسکاراموچی همچنان به بهبود بازار کریپتو در سال جاری امیدوار است و چشم انداز بازار برای سال 2023 را به عنوان “سال بهبود” توصیف می کند.

این سرمایه گذار کریپتو در مصاحبه ای با CNBC در 15 ژانویه گفت که انتظار دارد بیت کوین (BTC) در دو تا سه سال آینده به محدوده 50000 تا 100000 دلار برسد.

“شما ریسک می کنید، اما باور هم می کنید [bitcoin] فرزندخواندگی. بنابراین، اگر ما به پذیرش درستی دست پیدا کنیم، که به اعتقاد من انجام خواهیم داد، به راحتی می‌تواند در دو تا سه سال آینده به پنجاه تا صد هزار دلار دارایی تبدیل شود.»

بیت کوین در حال حاضر با قیمت 21240 دلار معامله می شود که نسبت به هفته گذشته 21.77 درصد افزایش یافته است.
نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉