اسکاراموچی: GameStop باید بیت کوین بخرد


سرمایه دار آمریکایی آنتونی اسکاراکومی پیشنهادی او گفت که خرده‌فروش بازی‌های ویدیویی GameStop باید بیت‌کوین را بخرد، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار.

اوایل امروز، سهام GameStop پس از افشای نتایج مالی ضعیف و اعلام برنامه‌هایی برای انتشار سهام بیشتر، نزدیک به 30 درصد سقوط کرد.

پس از اینکه سهام GameStop تقریباً 50 درصد افزایش یافت، به دلیل اعلام پخش زنده توسط حساب YouTube که گمان می رود با کیت گیل، تحلیلگر مالی و سرمایه گذار برجسته آمریکایی مرتبط است، تقریباً 50 درصد افزایش یافت.

کارت

گیل قرار بود در جریان پخش زنده خود در این جمعه جشن میلیاردر شدن کاغذی را بگیرد، اما آخرین عملکرد ضعیف GameStop به آن پایان داد.

این شرکت همچنین تاکید کرد که رالی بزرگ اخیر مبتنی بر اصول اساسی نبوده و عکسی نه چندان ظریف به سمت “گربه غرشی” گرفته است.

حدود نیمی از کاربران پلی میکر شرط بندی کرده بودند که موقعیت گیل در گیم استاپ به 1 میلیارد دلار برسد.

کارت

گیل که پس از پیشروی در شکوفایی GameStop در سال 2011 به شهرت رسید، ماه گذشته با پست‌های مرموز در رسانه‌های اجتماعی که دنبال‌کنندگانش دائماً سعی در رمزگشایی آن‌ها داشتند، دوباره ظاهر شد. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayبرخی گمانه زنی ها وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است آخرین شیطنت های او به دلیل نگرانی های مربوط به دستکاری بازار توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مورد بررسی قرار گیرد.

GameStop و crypto

GameStop که در اوایل سال 2021 تبدیل به محبوب سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی شد، به نظر می‌رسد یک چالش آشکار برای دارایی‌های دیجیتالی سوداگرانه باشد.

در ماه مه 2022، این شرکت کیف پول‌های خودسرپرستی را برای ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) راه‌اندازی کرد. با این حال، بعداً این اقدامات را در آگوست 2023 به دلیل عدم وضوح در قانون لغو کرد.

GameStop همچنین بازار NFT خود را در ژوئن 2022 راه اندازی کرد اما اوایل امسال نیز تعطیل شد.

با توجه به اینکه GameStop تلاش های قبلی خود در زمینه رمزنگاری را کنار گذاشته است، بعید به نظر می رسد که بیت کوین را به این زودی به عنوان یک دارایی ذخیره بپذیرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید