هشدار کلاهبرداری: MetaMask به کاربران در مورد شایعات فریبنده airdrop در 31 مارس هشدار می دهد


متامسک پس از مواجهه با شایعاتی مبنی بر یک عکس فوری یا ایردراپ متامسک در شبکه های اجتماعی، در توییتر هشداری صادر کرد.

MetaMask، ارائه دهنده کیف پول Web3، به کاربران خود در مورد “شایعات نادرست” در مورد انتشار MetaMask airdrop در رسانه های اجتماعی هشدار داده است.

طبق یک توییت در 28 مارس از MetaMask، “شایعات زیادی در اطراف وجود دارد” در مورد یک عکس فوری یا ایردراپ MetaMask در 31 مارس.

MetaMask هشدار داد: “این شایعات نه تنها نادرست بلکه خطرناک هستند. آنها فرصت هایی را برای کلاهبرداران و فیشرها ایجاد می کنند.”

Cointelegraph تعدادی از حساب‌های توییتر را شناسایی کرده است که ادعا می‌کنند با MetaMask یا ایردراپ توکن MetaMask مرتبط هستند.

یک حساب توییتر که به یک وب سایت فیشینگ لینک می دهد و ادعا می کند که به MetaMask تعلق دارد

MetaMask در یک پست توییتری شایعات مربوط به airdrop آینده را رد کرد و از کاربران خواست در روزهای آینده مراقب سایت های جعلی باشند.

اسکرین شات از یک وب سایت فیشینگ که ادعا می کند MetaMask است

شایعات اخیر ممکن است به یک جلسه “چت کنار شومینه” با مدیر عامل ConsenSys و جو لوبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم در 14 مارس در ETHDenver 2023 مرتبط باشد و تکرار کند که شرکت او “فعالانه برای تمرکززدایی” MetaMask کار می کند. بعداً گزارش شد که او تأیید کرد که آنها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک توکن هستند.

لوبین همچنین برای اولین بار در توییتی به تاریخ 8 نوامبر 2021 به توکن MetaMask اشاره کرد، “Wen $MASK؟ با ما همراه باشید.”

در حالی که MetaMask ایردراپ آینده را رد کرده است، اکثر پاسخ های جامعه توصیه آنها هنوز امیدوارند که یک ایردراپ ممکن است اتفاق بیفتد، اما در تاریخ بعدی.

کوین تلگراف با شرکت مادر MetaMask ConsenSys تماس گرفته است تا مشخص کند که آیا برنامه‌هایی برای ایردراپ در آینده وجود دارد یا خیر، اما هنوز در زمان انتشار خبری نیست.

مرتبط با: توکن ARB آربیتروم شروع فصل ایردراپ را نشان می دهد – در اینجا 5 نکته وجود دارد که باید مراقب آنها باشید.

داده های DappRadar نشان می دهد که در 27 مارس، تعداد تراکنش ها از حدود 8000 به 21460 افزایش یافته است.

رویداد MetaMask از 27 فوریه تا 28 مارس. منبع: DappRadar.

MetaMask به دلیل شایعات مربوط به ایردراپ در نوامبر 2021، پس از اینکه هم سرویس نام اتریوم و هم Lubin یک توکن را ذکر کردند، شاهد فعالیت های مشابهی بود.

مجله: راز فروش به VCهای مرد: کمک به رونق بنیانگذاران زن کریپتو




نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *