هشدار کلاهبرداری: جعلی ریپل استیبل کوین XRPL در تلاش برای فریب دادن کاربران


کلاهبرداران در حال حاضر سعی در انجام این کار دارند بزرگ کردن یک توکن جعلی ریپل USD (RLUSD) در XRP Ledger در راه اندازی آتی استیبل کوین ریپل ظاهر می شود.

Vet، اپراتور XRP Ledger dUNL، هشدار داده است که استیبل کوین رسمی RLUSD هنوز وجود ندارد. X در پلتفرم رسانه اجتماعی نوشت: «اگر مراقب نباشید، کلاهبرداران از شما سوء استفاده خواهند کرد.

او همچنین هشدار داد که علامت و نام موجود در XRP Ledger منحصر به فرد نیست، بنابراین برای کلاهبرداران نسبتاً آسان است که از کاربران غیرمجاز استفاده کنند. ویت اضافه کرد که فقط حساب صادرکننده منحصر به فرد است و باید اطمینان حاصل کرد که این محصول مستقیماً توسط ریپل ارائه می شود.

مرتبط با

برای اینکه گرفتار چنین کلاهبرداری هایی نشوید، متخصص DLT، Krippenreiter پیشنهاد کرد که “r-address” را بررسی کنید و با کمک هر کاوشگر مبتنی بر XRPL به منشاء حساب نگاه کنید. البته به کاربران نیز توصیه شد که از وجود انتشارات مطبوعاتی رسمی از Ripple و RippleX، بازوی توسعه دهندگان این شرکت، اطمینان حاصل کنند تا از جعلی نبودن یک محصول خاص استیبل کوین اطمینان حاصل کنند.

مرتبط با

XRPScan، XRPL پیشرو که در حال حاضر مورد تحقیق قرار گرفته است مشخص شده است صادرکننده جعلی استیبل کوین RLUSD به عنوان حساب مشکوک. این حساب اظهار داشت که قبلاً مقدار قابل توجهی XRP را از طریق معامله توکن در DEX و AMM جمع آوری کرده است.

راه اندازی 2024؟

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayمونیکا لانگ، رئیس ریپل، اخیراً پیش بینی کرد که استیبل کوین ریپل که برای اولین بار در آوریل معرفی شد، امسال راه اندازی می شود.

در اوایل این ماه، این شرکت از نشانگر RLUSD در طول XRPL Apex 2024 رونمایی کرد.

Ripple قصد دارد با بازیکنان بزرگی مانند Tether و Circle در فضای شلوغ استیبل کوین رقابت کند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید