SBF مایل به شهادت در جلسه استماع سنا در مورد سقوط FTX است

SBF مایل به شهادت در جلسه استماع سنا در مورد سقوط FTX است


سام بنکمن-فرید گفت که حاضر است در جلسه استماع سنای ایالات متحده درباره سقوط FTX شهادت دهد، علیرغم از دست دادن زمان پاسخ.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX اعلام کرده است که مایل است در جلسه استماع سنای ایالات متحده در مورد سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX شهادت دهد.

بانکمن-فرید احتمالاً ضرب الاجل پاسخ به درخواست کمیته بانکی سنا برای حضور و شهادت در اوایل این هفته در جلسه استماع متمرکز بر ورشکستگی FTX را از دست داد. با احتمال احضاریه کنگره روی میز، مدیر عامل سابق محاصره شده خود را در یک سری توییت های ارسال شده در دسامبر پیشنهاد داد.

Bankman-Fried در پاسخ به یک سری توییت‌ها ادعا می‌کرد که مصاحبه‌های اخیر ماکسین واترز، نماینده کنگره، رئیس کمیته خدمات مالی، با تعدادی از رسانه‌ها، شواهدی مبنی بر داشتن اطلاعات «کافی» برای اظهار نظر ارائه می‌دهد.

مطالب مرتبط: جامعه کریپتو در طول جلسه استماع کنگره از شرایط دیکته SBF متحیر شده است

واترز با تأکید بر این واقعیت که FTX بیش از یک میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داد، از بنکمن-فرید التماس کرد که شهادت دهد زیرا اطلاعات وی برای اعضای کنگره «معنی» و برای مردم آمریکا «بسیار حیاتی» تلقی می شد.

پاسخ دیرهنگام بانکمن-فرید در توییتر چهار روز پس از درخواست واترز منتشر شد. رئیس سابق FTX و Alameda Research با اشاره به عدم دسترسی به داده‌های حرفه‌ای و شخصی گفت که توانایی او برای پاسخ‌گویی محدود خواهد بود.

وی افزود که FTX USA به دنبال ارائه اطلاعات و بینش در مورد توانایی پرداخت بدهی مشتریان آمریکایی و آمریکایی، راه های بالقوه برای “بازگرداندن ارزش به کاربران بین المللی”، آنچه منجر به سقوط بازار سهام و “شکست های خود” شد، خواهد بود.

Bankman-Fried و رسانه های جریان اصلی به انتقاد از جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال به دلیل روندی که مدیر عامل سابق را قربانی شکست معرفی می کند، پرداخته اند.

Bankman-Fried با برجسته کردن کاستی‌های موجود در اداره کسب‌وکار منقرض شده که سرمایه‌گذاران را از جیب خود و بدون پاسخ رها می‌کرد، کاربران را در توییتر راضی کند:

«من خودم را به عنوان یک مدیر عامل نمونه می‌دانستم که تنبل یا قطع ارتباط نمی‌شود. و وقتی این کار را انجام دادم آن را بسیار مخرب تر کرد.

بنکمن-فرید گفت امیدوار است مردم بتوانند تفاوت بین «چه کسی هستم و چه کسی می‌توانم» را در تلاشی برای برانگیختن همدردی بیشتر با شروع فشار از سوی دولت ایالات متحده بیاموزند.
نویسنده: Gareth Jenkinson

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉