SBF می خواهد اسنادی را از شرکت حقوقی سابق FTX/Alameda احضار کند تا در دفاع از خود استفاده کند


دادستان و وام گیرندگان FTX در حال حاضر به اسنادی دسترسی دارند که به 11 موضوع مربوط می شود و ممکن است حاوی مطالبی به نفع SBF باشد.

سام بانکمن-فرید (SBF) می خواهد اسنادی را از Fenwick & West احضار کند. FTX شرکت حقوقی است که شخصاً Alameda Research و SBF به عنوان مشاور خارجی از “مراحل اولیه توسعه” تا ورشکستگی FTX خدمت کرده است. اکنون تیم حقوقی SBF می خواهد از این اسناد در دفاع از پرونده جنایی 13 ماده ای علیه خود استفاده کند.

طبق یادداشتی که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شده است، Fenwick اظهار داشت که نمی تواند اسناد را بدون رضایت بدهکاران FTX تحویل دهد. اسناد نشان دهنده مشاوره و سایر محتوای تولید شده توسط شرکت است.

اسناد در حال حاضر در دست وام گیرندگان FTX و دولت است. این یادداشت بیان می‌کند که FTX حداقل در یک مورد از ادعای حفاظت از امتیاز وکیل-مشتری اسناد چشم پوشی کرده است. اضافه:

وام گیرندگان FTX به دولت اجازه دسترسی کامل به اسناد خود را بدون نیاز به صدور احضاریه داده‌اند و به قدری درگیر تحقیقات دولت هستند که باید به عنوان بخشی از «تیم دادستان» برای تعهدات کشفی دولت در نظر گرفته شوند.»

این اسناد در 11 درخواست دسته بندی شده اند که به “مسائل حیاتی مهم برای آماده سازی دفاع” می پردازند. موضوع، تاسیس FTX، FTX US و Alameda، روابط مالی و حقوقی بین این سازمان ها، تاسیس North Dimension و North Wireless Dimension، روابط سازمان ها با Silvergate Bank، سیاست های حفظ اطلاعات FTX، نقدینگی و وام حاشیه شامل ثبت است. به عنوان یک تجارت خدمات پولی و اظهارات مختلف توسط سازمان ها.

مطالب مرتبط: قاضی شنود والدین SBF را برای رعایت شرایط وثیقه تایید می کند

این یادداشت به ترتیب به قوانین 16 و 17 قواعد دادرسی کیفری فدرال در مورد افشای اطلاعات مورد استفاده دولت در محاکمه و احضاریه ها و تصمیم دیوان عالی ایالات متحده در مورد افشای شواهد توسط برادی اشاره دارد.

SBF هشت اتهام را که می تواند او را به 115 سال زندان محکوم کند رد کرد. پس از استرداد وی از باهاما، پنج اتهام به هشت اتهام اصلی اضافه شد. او بعداً خواستار رد بیشتر اتهامات شد.

مجله: SBF بی گناهی، اخراج ارزهای دیجیتال و انحلال بانک در Silvergate: Hodler’s Digest، 1-7 ژانویه را اعتراف کرد.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید