SBF اسناد استرداد را برای رسیدگی به اتهامات در ایالات متحده امضا می کند

SBF اسناد استرداد را برای رسیدگی به اتهامات در ایالات متحده امضا می کند


بنا به گزارش ها، بنیانگذار FTX خط نقطه چین را امضا کرده است و او را یک قدم به بازگشت به خاک ایالات متحده نزدیکتر می کند.

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار زندانی صرافی ارزهای دیجیتال FTX، ظاهراً در 20 دسامبر از جلسه استرداد خود در باهاما چشم پوشی کرد و دید که او برای مواجهه با اتهامات متعدد به ایالات متحده پرواز می کند.

جلسه رسیدگی به این موضوع در 21 دسامبر در دادگاه عالی باهاما تعیین شده است. بنا به گزارش ها، بانکمن-فرید قبل از پذیرش استرداد به ایالات متحده می خواست کیفرخواست علیه خود را ببیند و طبق گزارش ها در 19 دسامبر، انتظار می رود از مبارزه برای استرداد منصرف شود.

ABC News اولین بار در 20 دسامبر به نقل از Doan Cleare، کمیسر موقت اصلاحات در باهاما، این تحول را گزارش کرد.

کوین تلگراف برای تایید با دفتر کمیساریای موقت تماس گرفت، اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

با اسناد امضا شده، بانکمن-فرید باید اجازه داشته باشد تا به نیویورک برود، جایی که در کیفرخواست دادستان کل منطقه جنوبی ایالات متحده با هشت اتهام روبرو خواهد شد.

او با اتهامات وزارت دادگستری به دلیل کلاهبرداری الکترونیکی، توطئه پولشویی، کلاهبرداری تلگرام، کالا و اوراق بهادار و تخلفات مالی کمپین مواجه است.

بنیانگذار FTX با اتهامات بیشتری در رابطه با نقض قوانین کالا و کلاهبرداری از سرمایه گذاران توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) مواجه است.

این اتهامات در صورتی که مجرم شناخته شوند حداکثر 115 سال زندان خواهند داشت.

در بیمارستان نیست

در همین حال، یک پست اینستاگرامی در 20 دسامبر توسط رسانه محلی باهاماس پرس مبنی بر اینکه بنکمن-فرید “عجله” از زندان در بیمارستان بستری شده است در رسانه های اجتماعی منتشر شد، اما بعداً افشا شد.

مربوط: به گفته مفسران حقوقی هنوز “خیلی برای بازی” در نبرد حقوقی SBF وجود دارد

اندکی پس از آن، راب کوپلند، خبرنگار مالی نیویورک تایمز در توییتی نوشت که موسس بازار سهام ناهار را در بخش پزشکی صرف کرده و با رئیس زندان صحبت کرده است که گفت این شایعه دروغ است.

اندکی پس از آن، باهاماس پرس به روز رسانی را منتشر کرد و گفت که منابع آن اکنون گزارش می دهند که این ادعا صحت ندارد.
نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉