SBF پس از نقل مکان خانواده برای پوشش وثیقه نجومی به خانه فرستاد

SBF پس از نقل مکان خانواده برای پوشش وثیقه نجومی به خانه فرستاد


این میلیاردر سابق که از آن زمان ادعا کرده است ثروتش بیش از 100 هزار دلار نیست، با 250 میلیون دلار وثیقه از زندان خارج شده است.

رویترز در دسامبر گزارش داد، مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن-فرید، با اتهاماتی مواجه است که ممکن است تا پایان عمر خود را به زندان بگذراند.

بر اساس گزارش ها، دادستان نیکلاس روس به بانکمن-فرید، که اغلب به آن SBF گفته می شود، وثیقه 250 میلیون دلاری در شرایط بازداشت خانگی، نظارت بر موقعیت مکانی و تسلیم پاسپورتش پیشنهاد داد.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که وثیقه SBF تایید شده است و او با خانواده خود در پالو آلتو، کالیفرنیا زندگی می کند. خانواده او وثیقه او را با سهام عدالت در خانه خود تامین کردند.

SBF قبلاً ادعا کرده بود که پس از ورشکستگی شرکتی که او تأسیس کرده بود و او از سمت مدیرعاملی کناره‌گیری کرد، تنها 100000 دلار در حساب بانکی‌اش باقی مانده بود.

قاضی قاضی ایالات متحده گابریل گورنشتاین پیشنهاد وثیقه را در یک دادگاه منطقه ای فدرال در منهتن تأیید کرد و افزود که SBF به “نظارت پیش از محاکمه دقیق” از جمله درمان و ارزیابی سلامت روان نیاز دارد. SBF از افسردگی رنج می برد و داروهای تجویزی مصرف می کند.

مطالب مرتبط: SBF در زندان باهامیان تحت درمان ویژه قرار می گیرد: گزارش

وکیل مدافع اظهار داشت که SBF با شرایط ارائه شده موافقت کرده است. زمانی که او در باهاما دستگیر شد به این دلیل که به دستور مقامات ایالات متحده در خطر فرار قرار داشت، وثیقه به SBF پیشنهاد نشد. در 20 دسامبر، او تحت بازداشت FBI به ایالات متحده بازگشت.

این تصمیم در همان روزی گرفته شد که همکاران سابق کارولین الیسون و گری وانگ به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کردند و با تحقیقات همکاری کردند. الیسون از اتهاماتی که ممکن است به ۱۱۰ سال حبس منجر شود اجتناب کرد.

مقامات هنوز به مکان مدیر سابق FTX نیشاد سینگ اشاره نکرده اند که به همراه وانگ و الیسون حلقه نزدیک SBF را در شرکت تشکیل می دهند.

حضور بعدی SBF در دادگاه در 5 ژانویه 2023 خواهد بود.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉