وکلای SBF قادر به شنود تلفن های خانواده او برای رعایت شرایط وثیقه نیستند


بر اساس پرونده اخیر دادگاه، تلفن های همراه جدیدی که برای والدین بانکمن-فرید خریداری شده اند “نمی توانند به طور خودکار هر پنج دقیقه یک بار از کاربران دستگاه عکس بگیرند، همانطور که طبق دستور مقرر شده است.”

تیم حقوقی سام بنکمن-فرید با اشاره به مشکلات نصب نرم افزار نظارت بر روی تلفن های همراه خانواده اش برای گرفتن عکس از کاربر “هر پنج دقیقه”، درخواست سومین تمدید برای اجرای شرایط وثیقه اصلاح شده را ارائه کرد.

در جلسه دادگاهی در منطقه جنوبی نیویورک در 19 آوریل، وکلای سام بنکمن-فرید، مارک کوهن و کریستین اوردل، اظهار داشتند که آنها با موفقیت “همه شرایط وثیقه مندرج در حکم” را اجرا کرده اند. نظارت بر استفاده از تلفن همراه والدین بانکمن-فرید. اشاره شد:

ما اخیراً متوجه شدیم که نرم‌افزار نظارتی نصب شده روی تلفن‌های همراه جدیدی که برای والدین آقای بانکمن-فرید خریداری کرده‌ایم، در واقع نمی‌تواند هر پنج دقیقه به‌طور خودکار از کاربر دستگاه عکس‌برداری کند، همانطور که دستور سفارش می‌دهد.»

کوهن و اوردل در زمان درخواست اظهار داشتند که “خوشحال” هستند که راه حلی برای نظارت بر تلفن های همراه پیدا کرده اند، اما برای “آزمایش بیشتر بر روی نرم افزار مانیتورینگ برای تایید قابلیت های آن” به زمان بیشتری نیاز دارند.

پرونده دادگاه 19 آوریل. منبع: courtlistener.com

در این پرونده درخواست شده بود که والدین بانکمن-فرید اجازه داشته باشند به استفاده از “تلفن‌های همراه موجود” خود تا زمانی که به نتیجه‌ای رسیدند ادامه دهند.

اگرچه آنها تا 21 آوریل درخواست راه حل کردند، اما در زمان نگارش هیچ مدرکی مبنی بر یافتن راه حل وجود نداشت.

مرتبط با: وکلای سام بانکمن-فرید خواهان تمدید پیشنهاد وثیقه هستند

کن گمبل، رئیس شرکت اطلاعات خصوصی IFW Global، در صحبت با کوین تلگراف، معتقد است که بین انتخاب حالت تلفن و نرم افزار نظارتی اجرا شده تضاد وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد که برخی از مدل‌های جدید تلفن به دلیل تدابیر امنیتی ذاتی در دستگاه‌ها «نمی‌توانند آخرین نرم‌افزار مانیتورینگ» را نصب کنند.

گمبل تاکید کرد که برای مثال در جدیدترین آیفون‌ها، نرم‌افزار مانیتورینگ را نمی‌توان بدون «جیل بریک کردن دستگاه» پیاده‌سازی کرد.

او پیشنهاد کرد که راه حل ممکن است شامل کشف تلفن های همراه جایگزین سازگار با نصب نرم افزار نظارت برای والدین بانکمن-فرید باشد و گفت:

“این کار زمان می برد، آنها باید به ریشه مشکل فنی برسند، راه حل را بیابند یا حتی درخواست دیگری را برای مدت بالقوه بیشتری به دادگاه ارسال کنند تا اینکه تلفن مورد نظر خود را پیدا کنند.”

اخیراً نگرانی های قابل توجهی در مورد دسترسی Bankman-Fried به تلفن های همراه مطرح شده است.

قاضی کاپلان تاکید کرد که خانواده بانکمن-فرید یک “باغ الکترونیک” با دسترسی به اینترنت در خانه خود داشتند.

کاپلان هشدار داد که “دلیل محتمل” وجود دارد که باور کنیم بانکمن-فرید در تلاش برای دستکاری شاهد دست داشته است.

در 28 مارس، والدین بانکمن-فرید، طبق گزارش‌ها، سوگندنامه‌هایی را امضا کردند که در آن موافقت کردند دسترسی او به دستگاه‌هایش را محدود کنند، در حالی که موافقت کردند وسایل الکترونیکی ممنوعه را به خانه‌هایشان نیاورند.

کاپلان قبلاً در 4 مارس پیشنهاد داده بود که Bankman-Fried از استفاده از گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، رایانه‌ها و هر پلتفرم بازی ویدیویی یا دستگاهی که امکان چت و ارتباط صوتی را می‌دهد منع شود.

در این پیشنهاد آمده است که ارتباطات بانکمن-فرید باید به «تلفن تاشو یا هر تلفن غیرهوشمند دیگری با قابلیت اینترنت یا اینترنت غیرفعال» محدود شود.

مجله: FTX راه اندازی مجدد را در نظر می گیرد، فورک اتریوم فعال می شود و اخبار OpenAI: Hodler’s Digest، 9-15 آوریل


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید