SBF اقرار به بی گناهی، اخراج و سرقت بانک در Silvergate: Hodler's Digest، 1-7 ژانویه

SBF اقرار به بی گناهی، اخراج و سرقت بانک در Silvergate: Hodler’s Digest، 1-7 ژانویه


اخبار برتر این هفته

سم بنکمن-فرید در دادگاه فدرال نسبت به همه اتهامات خود بیگناه است

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX (تمام اتهامات مربوط به سقوط صرافی رمزارز، از جمله کلاهبرداری موازی و کلاهبرداری اوراق بهادار را رد کرد. او با هشت اتهام مواجه است که در صورت مجرم شناخته شدن ممکن است به 115 سال زندان منجر شود. علاوه بر این، تیم حقوقی بانکمن-فرید نیز پرونده ای را مطرح کردند. دادخواستی که از دادگاه می‌خواهد اطلاعات خاصی در مورد افرادی که به عنوان ضامن 250 میلیون دلار عمل می‌کنند را اصلاح کند و آن را فاش نکند.

فدرال رزرو ایالات متحده برای ردیابی وجوه دزدیده شده کاربران، کارگروه FTX را جمع آوری می کند

یک کارگروه سازماندهی شده توسط ناحیه جنوبی نیویورک برای ردیابی و بازیابی وجوه از دست رفته مشتری، و همچنین بررسی و پیگرد سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX تشکیل شد. تلاش مشابهی قبلاً توسط مدیریت جدید FTX آغاز شده است که در ماه دسامبر شرکت مشاوره مالی AlixPartners را برای ردیابی دارایی‌های دارایی‌های دیجیتال از دست رفته استخدام کرد.

همچنین بخوانید
امکانات

3 سال بهترین (و بدترین) داستان های مجله Cointelegraph

امکانات

مثلث زوکو: پارادوکس قابل خواندن برای انسان در قلب پذیرش کریپتو

SEC با برنامه های Binance.US برای خرید Voyager Digital مخالف است

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اعتراض محدودی به پیشنهاد Binance.US برای خرید دارایی های شرکت ورشکسته Voyager Digital داشته است. Binance.US در پیشنهاد خود 1 میلیارد دلار برای خرید دارایی ها متعهد شده است، اما SEC نسبت به توانایی شرکت برای تامین مالی این معامله ابراز نگرانی کرده است و پیشنهاد می کند که واحد جهانی بایننس باید از خرید پشتیبانی کند.

Coinbase به تسویه 100 میلیون دلاری با تنظیم کننده های نیویورک رسید

در پاسخ به نقض قوانین بانکی و خدمات مالی نیویورک، صرافی رمزارز Coinbase 50 میلیون دلار جریمه پرداخت می کند و 50 میلیون دلار برای اصلاح برنامه انطباق خود سرمایه گذاری می کند. به گفته رگولاتور مالی، چندین شکاف عدم انطباق با الزامات ضد پولشویی صرافی ارز دیجیتال، به ویژه در مورد نظارت بر استخدام و تراکنش وجود دارد.

انجمن روز پیدایش بیت کوین را با ارسال بیت کوین به بلوک پیدایش جشن می گیرد

جامعه کریپتو این هفته 14 سالگی بیت کوین را جشن گرفت و برخی بیت کوین را به آدرسی ارسال کردند که حاوی پاداش استخراج بلوک genesis، اولین بلوک بیت کوین است که استخراج شد. در 3 ژانویه 2009، نام مستعار خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو، بلوک پیدایش را منتشر کرد که منجر به تولید اولین 50 بیت کوین شد و راه را برای توسعه کل صنعت هموار کرد.

برنده و بازنده

در آخر هفته، بیت کوین (بیت کوین) آنجا 16819 دلاراتر (ETH) همچنین 1263 دلار و XRP همچنین 0.33 دلار. ارزش کل بازار 819.9 دلار با توجه به CoinMarketCap، میلیارد دلار.

در بین 100 ارز دیجیتال برتر، سه آلتکوین پردرآمد هفته Lido DAO بودند. (انجام میدهم) 52.19٪، سولانا (ترک کرد) 37.44٪ و BitDAO (کمی) در 23.50 درصد.

Huobi Token به سه آلتکوین با ضررترین هفته تبدیل شد (HT) -9.32٪، زنجیره (XCN) -7.09% و اینترنت کامپیوتر (ICP) در -5.19٪.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را مطالعه کنید.

همچنین بخوانید
امکانات

آیا چین نسبت به بیت کوین نرم می شود؟ یک چرخش بیانیه، دنیای رمزارز را به حرکت در می آورد

امکانات

با وجود شهرت، NFT ها می توانند نیروی خوبی باشند

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

به طور خاص، بیت کوین به دلیل ماهیت غیرمتمرکز آن که باعث مقاومت در برابر سانسور و دستکاری می شود، پتانسیل تشویق مشارکت مالی را دارد.

فیلیپ کارائورویشاهزاده صربستان

مشکل بسیاری در DC این است که FTX را با کل صنعت کریپتو برابر می‌دانند.

ران هاموندمدیر روابط دولتی در انجمن بلاک چین

ما مشکلات زیادی را در امنیت می بینیم زیرا مردم متوجه نمی شوند که مسئولیت شخصی آنها در قبال وجود خودشان است. مردم برای آن آماده نیستند.»

دیمیتری میشونینمدیرعامل HashEx

ما به تعهد خود نسبت به رعایت مفاد می بالیم، اما همچنین آماده هستیم تا بپذیریم که در کجا کوتاهی کرده ایم، از جمله پرداخت جریمه ها و تلاش سخت برای حل مشکلات.

پل گروالمدیر ارشد حقوقی در کوین بیس

در واقع، دارایی‌های رمزنگاری شده به ابزارهای سرمایه‌گذاری و مالی تبدیل شده‌اند، بنابراین باید در شرایطی برابر با سایر ابزارهای مالی و سرمایه‌گذاری تنظیم شوند.

سامینتو ساستروسویتومدیر وزارت دارایی اندونزی

الکس ماشینسکی به عنوان مدیرعامل سابق سلسیوس قول داد که سرمایه گذاران را به سمت آزادی مالی سوق دهد، اما آنها را در مسیر نابودی مالی قرار داد.

لتیتیا جیمزدادستان کل نیویورک

پیش بینی هفته

قیمت بیت کوین حمایت جدیدی را در 16.8 هزار دلار ایجاد می کند زیرا بیت کوین نهنگ های بزرگ را جذب می کند

با شروع سال 2023، بیت کوین همچنان فاقد نوسان است، که منجر به بحث در میان معامله گران در مورد زمان شکست می شود. محدوده تجاری باریک از زمان حماسه FTX در نوامبر اعمال شده است.

پلتفرم معاملاتی Trend Rider نمودار یک هفته ای را بررسی کرد تا 16800 دلار را به عنوان نقطه بازرسی 100 هفته ای فعلی (PoC) نشان دهد، سطح قیمتی که بالاترین حجم را در یک دوره معین ایجاد کرد.

~16.8K POC 100 هفته ای جدید برای بیت کوین است. به زبان ساده، شرکت کریپتو اعلام کرد که سطحی که بیشتر حجم در 100 هفته گذشته در آن معامله شده است، یک کف بالقوه ایجاد می کند.

FUD هفته

آبراهام آیزنبرگ، سوءاستفاده کننده از بازارهای انبه، دستور بازداشت تا زمان محاکمه را صادر کرد

دادگاه منطقه ای ایالات متحده در پورتوریکو حکم بازداشت آبراهام آیزنبرگ، سوءاستفاده کننده از بازارهای مانگو را صادر کرده است. طبق سوابق دادگاه، آزادی آیزنبرگ مشروط به هیچ شرایط یا ترکیبی از شرایط نیست که وقوع آن را تضمین کند. با این حکم، آیزنبرگ تا زمانی که پرونده به پایان برسد یا با قرار وثیقه جدید آزاد شود، در بازداشت خواهد ماند.

سیلورگیت دارایی‌های خود را با ضرر می‌فروشد و کارکنان خود را برای جذب 8.1 میلیارد دلار کاهش می‌دهد

سقوط FTX باعث هجوم سیلورگیت شد و بانک را مجبور کرد تا دارایی های خود را با زیان هنگفت بفروشد تا برداشت نزدیک به 8.1 میلیارد دلار را پوشش دهد. علاوه بر این، نزدیک به 200 کارمند که 40 درصد از کارکنان بانک را تشکیل می دادند، اخراج شدند. این بانک به دلیل ارتباطش با FTX و Alameda Research توسط قانونگذاران آمریکایی مورد بررسی قرار گرفته است.

وام دهنده کریپتو جنسیس 30 درصد کارمندان بیشتری را اخراج می کند

تجارت جهانی جنسیس طبق گزارشات، 30 درصد از نیروی کار خود را در دور دوم اخراج خود در شش ماه کاهش داد. پلتفرم وام‌دهی کریپتو در ماه نوامبر برداشت‌ها را متوقف کرد و به دلیل آشفتگی بی‌سابقه‌ی بازار، منشأ وام‌های جدید را به حالت تعلیق درآورد. در عنوان دیگری در مورد کاهش کارکنان، صرافی کریپتو Huobi اعلام کرد که قصد دارد 20 درصد از کارکنان خود را به عنوان بخشی از بازسازی مداوم خود پس از تصاحب شرکت جاستین سانز اخراج کند.

ویژگی های برتر Cointelegraph

3 سال بهترین (و بدترین) داستان های مجله Cointelegraph

ما 660 داستان خبری مجله Cointelegraph را از سه سال گذشته اسکن کرده ایم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

آسیا اکسپرس: بازار NFT چین، متاورس موتای محبوب اما معیوب است

بازار ملی جدید NFT در چین، با 1 میلیون کاربر که تنها در دو روز به محل تقطیر Moutai هجوم می‌آورند، و Square Enix، توسعه‌دهنده Final Fantasy، به طور کامل وارد بازی‌های بلاک چین می‌شود.

چگونه میانگین وزنی قیمت می تواند تاثیر بازار معاملات بزرگ را کاهش دهد؟

قیمت میانگین وزن شده زمانی یک استراتژی معاملاتی الگوریتمی است که هدف آن کاهش نوسان قیمت و بهبود نقدینگی در فرآیند معاملات است.


نویسنده: Editorial Staff

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉