پست های مزخرف بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان های میم: گابریل هاینز، تالار شعله


گابریل هاینز را به احتمال زیاد می توان در ملاء عام یا در خانه پیدا کرد که با پیراهن خود در مورد کریپتو فریاد می زند. این چرا و کیست؟

نام: گابریل هاینس
ناشناس: نه
فالوور توییتر: 45300
شناخته شده: فحش های طنز، پست های مزخرف و مطالب خنده دار

اصلاً گابریل هاینس کیست؟

گابریل هاینز یک خالق محتوا، پادکست و تبلیغ کننده رمزنگاری توییتر است که تمایل دارد پیراهن خود را در ویدیوها پاره کند و در مورد بازار به شیوه ای مسخره و خنده دار صحبت کند.

با توجه به اینکه سفر آنلاین او در یوتیوب در اوایل سال 2020 شروع شد، زمانی که او در حال ساختن ویدیوها در موضوعات مختلف، از جمله بررسی هوموس و آموزش های بازاریابی محتوا بود، به لطف ارزش سرگرمی خود به سرعت 45300 دنبال کننده به دست آورد.

هاینز در اواخر سال 2020 پس از جستجوی راه‌هایی برای محافظت در برابر تورم در پاسخ به چاپ بیش از حد دلار آمریکا و محرک‌هایی که در اوج همه‌گیری جهانی پدیدار شد، وارد فضای کریپتو شد.

اگرچه او سفر خود را با یادگیری در مورد بیت کوین آغاز کرد، هاینز به زودی وارد اکوسیستم اتریوم شد و می‌گوید بزرگترین دستاوردهای اولیه او از دویدن در ایردراپ‌های رمزی به دست آمده است.

همچنین بخوانید: سایمون دیکسون، سلسیوس و ایلان ماسک در مورد ورشکستگی ها

Airdrops یک راه عالی برای کسب درآمد در ارزهای دیجیتال است، زیرا شما مجبور نیستید سرمایه زیادی را به خطر بیندازید. شما نیازی به انجام یک معامله بزرگ یا هر چیز دیگری ندارید. می دانید، در واقع می توانید وقت خود را صرف کسب سکه کنید. و این اغلب می تواند یک روز پرداخت بزرگ باشد.

همچنین بخوانید
امکانات

Crypto در حال تغییر نحوه ارائه کمک و خدمات توسط سازمان های بشردوستانه است

امکانات

بندر امن یا پرتاب شده در مقابل کوسه ها توسط وواتز؟

چگونه او در توییتر محبوب شد؟

محتوای رمزنگاری قبلی هاینز، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)؛ با این حال، محبوبیت او در توییتر افزایش یافته است، به عنوان کمدی های کوتاه او افزایش یافته است.

نکته مهم مهم، ویدیوی طنزی بود که سام بنکمن-فرید در پاسخ به توییتی که در ماه نوامبر منتشر کرد، به عنوان نظر ارسال کرد.

در این ویدئو که نزدیک به 961400 بازدید، 13800 لایک و 1834 ریتوییت به دست آورد، هاینز با شلوار ورزشی و بدون پیراهن، شمشیری در دست دارد و درباره عیاشی های جنسی ادعایی که پشت درهای بسته در حلقه داخلی SBF برگزار می شود، فریاد می زند.

بدون شک اتفاقی که در پی آمد، لحظه مهم دیگری بود که او 10000 دلار از جامعه از طریق پلتفرم جمع آوری کمک های مالی و DAO Juicebox برای جستجوی SBF در باهاما در عواقب فوری رونق FTX جمع آوری کرد.

در یک نظرسنجی اجتماعی از 2220 پاسخ دهنده در 26 نوامبر، 70٪ رای داد 11.8 درصد به نفع تأمین مالی این سفر رأی منفی دادند، در حالی که 18.1 درصد گابریل کیست؟

پایتخت برای هاینس و خانواده‌اش پرواز و اقامت فراهم کرد، و به ویژه، هیچ‌کس انتظار نداشت که هاینس کاری بیش از بیرون کشیدن محتوای خنده‌دار از آن انجام دهد.

همچنین بخوانید: رئیس Mati Greenspans 1 BTC به او رشوه می دهد تا به توییتر بپیوندد

ماجراجویی در نهایت با ویدیویی از هاینز که در بیرون مجتمع آپارتمانی SBF ایستاده بود و با پیراهنش فریاد می زد، به پایان رسید. از آن زمان به بعد به یک NFT تبدیل شده است که برای کسانی که به کمپین Juicebox کمک مالی کرده اند، چاپ رایگان است.

از او در توییتر چه انتظاری می توان داشت؟

پست‌های گنده‌آمیز هاین اغلب شامل جمع‌آوری نیروها در موقعیت‌های افول یا افزایش، و فریاد زدن با پیراهنش در خانه یا در ملاء عام است.

او همچنین دوست دارد گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را مسخره کند، اما دلایل جدی برای این کار دارد.

من فکر می‌کنم گری جنسلر در اجرای ویرایشگر خود با ارائه هیچ وضوحی برای تنظیم‌کننده‌ها بسیار بد است. من فکر می کنم خیلی خشن، بدخواهانه است و واقعاً سعی در کمک به بازار ندارد.

گوشت گاو توییتر

من با کسی مشکلی ندارم، واقعاً اهمیتی نمی‌دهم، او می‌گوید همین الان اضافه کرد، اما من با بیت‌بوی کریپتو دعوای توییتری داشتم که حدود یک روز رفت و برگشت.

هاینز می گوید که چیزهای خاصی را در مورد کانال YouTube BitBoy در مورد ادعاهای تبلیغات پولی دوست ندارد.

شما باید در مورد آنچه حمایت می شود بسیار باز و صادق باشید. می دانید، اگر در مورد سکه ای صحبت می کنید که فقط برای بیانیه در دست دارید، خوب است. او می گوید تا زمانی که در مورد توضیح دادن صحبت می کنید، تا زمانی که باز و صادق باشید، باید خوب باشید.

همچنین بخوانید
امکانات

در اینجا نحوه ایمن نگه داشتن رمزارز خود آورده شده است

امکانات

دور شدن کانون ارزهای دیجیتال از شرق آسیا؟

توییتر لایک و دوست ندارد

من جامعه را دوست دارم. من عاشق میم هستم. من فکر می‌کنم اگر به رمزارز علاقه دارید، این جایی است که باید باشید. اینجا جایی است که شما بیشترین اطلاعات را دریافت خواهید کرد و بیشتر افراد در آنجا هستند. او می‌گوید: اگر رمزنگاری را دوست دارید، بهتر است در توییتر کریپتو باشید زیرا (اگر دوست ندارید) آن را از دست خواهید داد.

هاینز می‌گوید که چیزی وجود ندارد که او به‌خصوص از توییتر کریپتو بدش بیاید یا بخواهد تغییر دهد.

به جلو نگاه کن

Haines یک برنامه ساده و سرراست برای آینده دارد: به ساختن ویدیوها ادامه دهید. به بهتر شدن ادامه دهید و به دنبال فرصت های بیشتر و چیزهای هیجان انگیز باشید. اینها برنامه های من هستند.
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید