SBF توصیه زندان دریافت می کند: سر خود را بتراشید، صدای خود را عمیق تر کنید و به رپ گوش دهید

SBF توصیه زندان دریافت می کند: سر خود را بتراشید، صدای خود را عمیق تر کنید و به رپ گوش دهید


مارتین شکرلی اظهار داشت که “سام دقیقاً مناسب زندان نخواهد بود” و باید نام خود را تغییر دهد تا در آن جا شود و دوست پیدا کند.

سام بنکمن فرید (SBF)، موسس FTX، مشاوره رایگان در مورد زنده ماندن از زندان فدرال از جانب جنایتکار سابق یقه سفید مارتین اسککرلی، که به “Pharma Bro” نیز معروف است، دریافت کرد.

شرلی که بین سال‌های 2018 تا 2022 به دلیل کلاهبرداری در اوراق بهادار نزدیک به چهار سال را پشت میله‌های زندان گذراند، به مدیر سابق FTX که اکنون به قید وثیقه آزاد است، گفت که باید موهایش را کوتاه کند، صدایش را عمیق‌تر کند و خود را در فرهنگ باند و رپ بهبود بخشد. موسیقی

این زندانی سابق در یکی از قسمت‌های 23 دسامبر از پادکست رمزنگاری Unchained صحبت می‌کرد، جایی که او پیشنهاد کرد که SBF باید نام خود را به زندان تغییر دهد زیرا یک بچه سفیدپوست ثروتمند از یک محله خوب “به نظر عالی نمی‌آید”.

شکرلی گفت: «سم دقیقاً در زندان جا نمی‌شود» و افزود که «حساسیت» او در آنجا خیلی خوب نبود، زیرا «مکانی مردانه و مملو از تستوسترون است».

شکرلی علاوه بر «تراشیدن سر» و «ضخیم‌تر کردن صدایش» تاکید کرد که عمدتاً SBF باید دوستانی سریع پیدا کند و خود را در فرهنگ سیستم زندان جاسازی کند. به عنوان مثال، Pharma Bro گفت که SBF “دیگر نباید بگوید که او اهل استانفورد است.” [University]”

او همچنین چیزی در مورد خیابان ها و فرهنگ جنایی نمی داند، بنابراین توصیه من این است که هر چه سریعتر این چیزها را یاد بگیرید، تا حد امکان به موسیقی رپ گوش دهید، هر آنچه را که باید بداند را امتحان کنید. در مورد باندها.

شکرلی افزود: “این خنده دار به نظر می رسد، اما می تواند زندگی شما را نجات دهد.”

در همین حال، یکی دیگر از مجرمان محکوم سابق، سام آنتار، مدیر مالی سابق شرکت فاسد دهه 1980 کریزی ادی، توصیه دیگری به بانکمن-فرید داد: […] آنها فقط یک بار می توانند شما را دار بزنند.»

به نظر می‌رسد که شکرلی در ارائه توصیه‌های ناخواسته به پسران بد کریپتو در مورد زندان مهارت پیدا کرده است. شرلی که ماه گذشته در پادکست The UpOnlyTV ظاهر شد، مهمان دو کوون بنیانگذار Terra/LUNA بود و به او گفت:

“فقط می خواهم بدانید که زندان آنقدرها هم بد نیست، بدترین چیز نیست، پس نگران نباشید. امیدوارم نه. اما اگر اینطور باشد، آنقدرها هم بد نیست.”

کوون نسبتاً ناخوشایند پاسخ داد: “خوب است که این را بدانم.”

در یک به روز رسانی در مورد درام SBF، نیویورک پست در 26 دسامبر گزارش داد که کارگران در حال نصب دوربین های امنیتی در خارج از خانه خانواده او در پالو آلتو، جایی که بنیانگذار FTX روز دوشنبه در بازداشت خانگی قرار گرفت، دیده شدند.

نصب دوربین امنیتی: عکس: دیوید جی مک اینتایر، از طریق نیویورک پست

در شکل فعلی، SBF ملزم به پوشیدن مانیتور مچ پا است و فقط می تواند برای ورزش و سلامت روان و درمان سوء مصرف مواد از خانه خارج شود. همچنین محدودیت های سختی برای پرداخت هایی که می تواند انجام دهد دارد.

او از ابتدای ژانویه بار دیگر در دادگاه حاضر می شود.
نویسنده: Brian Quarmby

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉