بازی SBF «اخلاقی» لغو شد، روند ثبت بازی‌های Web3 بد است، Tomb Chaser: Web3 Gamer


بوسه مرگ FTX برای Storybook Brawl، سازندگان Scratch Lord در حال ساخت بازی MMA برای Animoca هستند، و چرا تعامل با بازی Web3 اینقدر بد است؟

مجموعه دوهفته‌ای ما برای جامعه بازی‌های وب 3 با جدیدترین اخبار، بررسی‌ها و نسخه‌های جدید.

Storybook Brawl سرورها را خاموش می کند

ماه‌ها پس از فروپاشی شگفت‌انگیز امپراتوری رمزنگاری Sam Bankman-Frieds، زیان‌ها همچنان ادامه دارد.

Good Luck Games، سازندگان Storybook Brawl، طبق گزارش ها، دومین بازی مورد علاقه مدیر عامل FTX Bankman-Frieds را پس از اینکه League of Legends سرورهای آن را در 1 می تعطیل کرد، رسوا کردند. این تیم گفت که در حال بررسی گزینه های مختلف برای ادامه است و متاسفانه راه دیگری وجود ندارد. رو به جلو.

Storybook Brawl، یک بازی غیر رمزنگاری که در ابتدا در ژوئن 2021 در Steam منتشر شد، یک بازی کارتی نبرد خودکار بود که شخصیت‌هایی از افسانه‌ها و افسانه‌ها را به نمایش می‌گذاشت. در سپتامبر 2021 به 2770 بازیکن همزمان رسید و FTX Ventures آن را در مارس 2022 به دست آورد.

پس از خرید، بازیکنان با گذاشتن نقدهای منفی برای بازی در استیم اعتراض کردند.

Bankman-Fried، مشروط به یک کیفرخواست 13 نقطه ای، این بازی را فرصتی برای FTX توصیف کرد تا در ادغام اخلاقی بازی و رمزنگاری پیشگام شود، حتی اگر به اندازه کافی برای انتشار هیچ یک از ادغام های بلاک چین برنامه ریزی شده خود توسعه نیافته باشد. معاملات کنایه آمیز.

بر اساس مقاله ای که بانکمن-فرید در توییتر در ZDNet به اشتراک گذاشته است، او و متیو پلیس، مدیرعامل Good Luck Games، دوستان دوران کودکی بودند.

در طول یک سری مصاحبه با Bankman-Frieds قبل از دستگیری او در باهاما در اواخر سال گذشته، بحث هایی در مورد اینکه آیا او در حال بازی Storybook Brawl یا League of Legends است، وجود داشت، که او چندین بار در طول مصاحبه ها بدون اشاره به مالکیت FTX تبلیغ کرد.

با این حال، طرفداران بازی عموماً با تیم همدردی کردند و گفتند که بازی در حالی که در جریان بود سرگرم کننده بود و دیدن جنبه تجاری بسیار ناراحت کننده بود. [of the game] طرف بازی رو خراب میکنه

Storybook Brawl تنها بازی FTX نبود که شاخک های خود را روی آن پیچیده بود. شاید مهم ترین نام در صنعت بازی که تحت تاثیر فاجعه FTX قرار گرفت، Star Atlas بود. نیمی از خزانه او در زمان سقوط در بورس بود. استار اطلس در ماه فوریه گفت که از آن زمان توانسته است برخی از این سرمایه ها را بازیابی کند.

دعوای کتاب داستان
نزاع کتاب داستان، شخصیت‌های برجسته از افسانه‌ها و افسانه‌ها (کتاب داستان نزاع)

راه حل ثابت برای مشکلات سوار شدن

پلتفرم توسعه بازی Immutable نسخه بتا پاسپورت بازی، یک کیف پول غیرقانونی و راه حل احراز هویت را منتشر کرده است.

جدای از Technobabble، این اساساً تلاشی برای ساده‌تر کردن بازی‌های Immutables است.

این یک پیشرفت خوشایند است زیرا شرکت در بازی‌های Web3 در حال حاضر گیج‌کننده است و زمانی که صحبت از پذیرش به میان می‌آید یک مسئله مهم است.

در حالی که بسیاری از شرکت‌ها ظاهراً به این امر متعهد هستند و رقبای کمی وجود دارند که می‌خواهند Steam of Web3 باشند، این واقعیت باقی می‌ماند که عادت کردن به یک بازی جدید Web3 زمان‌بر، دست‌وپاگیر و غیرضروری پیچیده است. و این برای بازیکنان باتجربه است، نه فقط تازه کارها.

به عنوان مثال، بازی در Klaytn نیازمند پیکربندی مجدد MetaMask و ثبت نام در یکی از معدود صرافی هایی است که Klay را می فروشد. اگر شما هم مثل من خوش شانس باشید، درست قبل از اینکه بخواهید کلای را بکشید، رمز عبور خود را تغییر خواهید داد و سپس به مدت 24 ساعت از انجام این کار منع خواهید شد.

همچنین بخوانید
امکانات

3 سال بهترین (و بدترین) داستان های مجله Cointelegraph

امکانات

حمایت از آموزش بلاک چین در آفریقا: زنان پیشتاز پرونده بیت کوین

برای Wax، باید Waxp را از یک صرافی خریداری کنید و قبل از شروع بازی، کیف پول را فعال کنید. خیلی بد است اگر صرافی که انتخاب کرده‌اید به شما اجازه اضافه کردن یک مرجع به معامله را ندهد، زیرا موم به آن نیاز دارد.

این به طور خاص برای جدا کردن این دو نیست. همش خیلی ترسناکه حتی استفاده از کارت اعتباری برای خرید رمزارز از طریق MoonPay می‌تواند به هر چیزی از تاریخ تولد و آدرس منزل تا KYC کامل نیاز داشته باشد، بسته به موقعیت مکانی شما.

آن را با ورود به سیستم‌های دیگر بازی مقایسه کنید و سخت است بگوییم که کسی باید PUBG را برای نسخه بتا یک چیزی ترک کند، در حالی که فهمیدن نحوه ورود به سیستم ساعت‌ها طول می‌کشد.

Immutable گفت که گذرنامه آن فقط به یک آدرس ایمیل نیاز دارد، در حالی که نسخه های بعدی ویژگی هایی مانند خرید کارت اعتباری و پرداخت فوری را اضافه خواهند کرد.

بازی موبایل MMA One Championship

بزرگترین مروج MMA آسیا، ONE Championship مستقر در سنگاپور، با برنامه ریزی برای راه اندازی یک بازی مبارزه ای در سال آینده، یک قمار دیگر روی NFT ها انجام می دهد.

با همکاری با برندهای Animoca Notre Game، این بازی قرار است در سه ماهه اول 2024 روی دستگاه های تلفن همراه عرضه شود.

راز ماه اکتبر را برای تعداد کمی از علاقمندان روشن می کند. Animoca Brands در آگوست 2022 Notre Game را خریداری کرد، در حالی که استودیو مستقر در جمهوری چک در حال کار بر روی پرچم‌دار بازی NFT خود، Scratch Lords بود.

Scratch Lords
هنر مفهومی Scratch Lords. (بازی نوتر)

طبق یک پست مدیوم، دو ماه بعد تیم تصمیم بسیار دشواری را برای تعلیق رشد فرزند دلبندشان گرفت. این تیم گفت که انیموکا، که سکویا را یکی از سرمایه گذاران خود می داند، مانند ONE Championship، مجوز یک برند بزرگ جهانی را دریافت کرد و مأمور راه اندازی آن شد.

ظاهراً این چیزی است که آنها در مورد آن صحبت می کنند.

این معامله آخرین مورد از یک سری معاملات بین شرکت های ورزشی و استودیوهای Web3 است.

با این حال، این اولین باری نیست که ONE Championships وارد Web3 می شود، اما مشخص نیست که در اولین عکس چه اتفاقی افتاده است. در آگوست 2021، اعلام کرد که با شرکتی به نام شبکه Theta برای یک مجموعه NFT و یک بازار رسمی شریک شده است. به نظر می رسد که هیچ کدام هنوز اتفاق نیفتاده است.

Hot Take: Revamped Tomb Chaser

بازی OG Decentraland Tomb Chaser بازگشته است.

هرم مصر باستان که توسط Polygonal Minds ایجاد شده بود، زمانی که یک بتکده سایبرپانک با معبد آزتک ملاقات می کند، بازمی گردد. یا، همانطور که تیم گفته است، هرم اصلی به دلیل یک حرکت کیهانی در بلاک چین فرو ریخت و ساختمان بدون خاکستر به عنوان یک بتکده سایبرپانک که تجسم ادغام فناوری و معنویت است، دوباره ظاهر شد.

به هر معنی که

بازی Tomb Chaser
دارم Tomb Chaser بازی میکنم. (فیلمنامه/ذهن چند ضلعی)

در قسمت دیگری از Callan Dies Repeatedly، بازی شامل تعقیب یک زمان نگهدار لباس پوشیده از مسیر موانع برای رسیدن به گنج در بالای معبد است.

اما اگر ساده به نظر می رسد، نگران نباشید. فرصت های زیادی برای برش دادن، له کردن و سرخ کردن وجود دارد، که به نظر می رسد مواد تشکیل دهنده یک سرخ کردنی باشد، در حالی که زمان نگهدار مورد نظر گهگاه اظهارات مبتذلانه ای درباره اینکه آیا دوست دارید تنبیه شوید بیان می کند.

در مجموع، یک راه ساده و در عین حال سرگرم کننده برای صرف نیم ساعت. طراحی مجتمع رنگارنگ است، مثلث های ایلومیناتی فراوان است و گدازه های زیادی برای افتادن در آن وجود دارد.

اخبار دیگر

Aurory یک آلفای بسته از Aurory Adventures را برای دارندگان NFT راه اندازی کرده است.

Kuroro Beasts در 27 آوریل در Beast Brawl alpha یک افت غافلگیرکننده داشت. او همچنین در حال کار بر روی Kuroro Wilds، یک بازی RPG آنلاین برای جمع‌آوری موجودات است، طبق توییتی که در 2 می منتشر شد.

همچنین بخوانید
امکانات

چگونه با استفاده از بلاک چین از نابودی بشریت توسط هوش مصنوعی جلوگیری کنیم؟

امکانات

در اینجا نحوه ایمن نگه داشتن رمزارز خود آورده شده است

اولین تجربه دسترسی اولیه برای بازی اصلی Project Elunes، StarGarden، در حال حاضر در دسترس دارندگان Founding StarGarden NFT است.

بازی‌های اسطوره‌ای NFL Rivals در ۲۶ آوریل بر روی موبایل راه‌اندازی شد.

MixMob نسخه بتای بسته MixMob: Racer 1 را در 25 آوریل راه اندازی کرد و در 16 می یک وب سایت کاملاً جدید دریافت می کند. حالت PVE برای بازی رایگان است.

دارندگان پاس می‌توانند تا 31 ماه مه به بتای بسته RPG رزمی Tearing Spaces بپیوندند.

به گفته تیم توییتر، نسخه آزمایشی بسته بازی ورق علمی تخیلی Parallels در ماه جولای منتشر می شود.
نویسنده: Callan Quinn

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید