واکنش سیلور به هوش مصنوعی خردکننده بیت کوین در نظرسنجی میلیاردر دل


مایکل سیلر، رئیس هیئت مدیره MicroStrategy اخیراً واکنش نشان داد بر اساس نظرسنجی رسانه های اجتماعی که توسط مایکل دل صددرصد انجام شده است، بیت کوین پیروز شده است.

بنیانگذار غول کامپیوتری مشهور جهان، نظرسنجی را در 28 ژوئن منتشر کرد تا مشخص کند چه چیزی از همه مهمتر است: هوش مصنوعی (AI)، بیت کوین یا عشق و روابط.

نتایج نهایی این نظرسنجی نشان می دهد که بیت کوین با 43.1 درصد آرا در جایگاه اول قرار گرفت. گزینه «عشق و روابط» با 39.2 درصد در رتبه دوم قرار دارد. هوش مصنوعی با 9.3 درصد آرا در جایگاه سوم قرار دارد.

مرتبط با

Saylor فقط یک اسکرین شات از این نظرسنجی را منتشر کرد و اضافه کرد که بیت کوین در واقع “مهم ترین” چیز است.

این اولین باری نیست که دل که دارایی شخصی اش 105.2 میلیارد دلار تخمین زده می شود، به کمپین قرص نارنجی خود اشاره می کند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayدل یک بیانیه بسیار واضح در مورد کمبود ایجاد ارزش ارائه کرد. مرجع فرضی بیت کوین به سرعت توسط جامعه پشت ارزهای دیجیتال پرچمدار مورد توجه قرار گرفت و سایلر نیز به این موضوع پرداخت.

اوضاع به سرعت پس از انتشار تصویری که توسط هوش مصنوعی از هیولای کوکی در حال خوردن بیت کوین منتشر شد، بالا گرفت. این کارآفرین در توضیح تصویر خنده دار گفت: «خیلی سرگرم کننده است.

مرتبط با

اگرچه پست‌های مربوط به بیت کوین دل در رسانه‌های اجتماعی گمانه‌زنی‌های زیادی را برانگیخته است، اما باید دید که آیا این میلیاردر 59 ساله واقعاً علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال پیشرو است یا خیر.

شرکت دل در سال 2014 پذیرش بیت کوین را آغاز کرد (در حالی که سیلر، برای مثال، هنوز شک داشت). با این حال، این غول کامپیوتری در سال 2017 به دلیل تقاضای ناکافی، به پشتیبانی خود از این ارز دیجیتال پایان داد.

مشخص نیست که آیا دیدگاه دل در مورد بیت کوین از آن زمان تاکنون تغییر کرده است یا خیر. اگرچه او نسبت به بلاک چین ابراز خوش بینی کرد، تکذیب کرد برای اظهار نظر در مورد بیت کوین در سال 2021.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید