Saylor برتری بیت کوین بر سایر دارایی ها را برجسته می کند


مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران MicroStrategy اخیراً بردمش تو X (توئیتر سابق) برای برجسته کردن تسلط بیت کوین بر سایر طبقات دارایی.

نمودار نشان می دهد که بازده تجمعی بیت کوین از سال 2011 به 21,372,237 درصد رسیده است.

ارز دیجیتال در حال ظهور، بازده طلا، سهام فناوری و سایر دارایی ها را کاهش می دهد.

بیت کوین همچنین با بازدهی متوسط ​​سالانه 148 درصد از سایر کلاس های دارایی بهتر عمل کرده است.

با این حال، عملکرد قیمت بیت کوین در این چرخه نصف شدن تا کنون بسیار ضعیف بوده است. ارز دیجیتال پیشرو از سهام MicroStrategy (MSTR) و همچنین تعدادی از سهام استخراج عقب مانده است.

مرتبط با

پس از راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) در اوایل سال ۲۰۲۴، قیمت این ارز دیجیتال پیشرو در ماه مارس به ۷۳۷۳۷ دلار رسید. کریپتوکارنسی پرچمدار قبل از نصف شدن توانست از اوج چرخه قبلی پیشی بگیرد، به همین دلیل است که این روند صعودی بسیار غیرعادی است.

بیت کوین در حال حاضر 12.73 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است و مشخص نیست که آیا در آینده نزدیک به اوج فعلی خود به دلیل عدم وجود کاتالیزورهای صعودی باز خواهد گشت یا خیر.

مرتبط با

در اوایل این هفته، این ارز دیجیتال برای اولین بار در بیش از یک ماه گذشته به زیر 64000 دلار سقوط کرد. این ارز دیجیتال به دلیل تاثیر دوگانه خروجی های قابل توجه از محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال و تورم مداوم که از افزایش بیشتر نرخ بهره جلوگیری می کند، در احیای حرکت صعودی شکست خورده است.

با این حال، برخی از کارشناسان، مانند پیتر برانت و تام لی، معتقدند که بزرگترین ارز دیجیتال می تواند به اوج برسد. 150000 دلار در طول این چرخه


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید