ایمیل های جدید ساتوشی فاش شد: جزئیات مهم


فهرست

  • اتصال Satoshi-Back
  • بهترین کاندید ساتوشی

مکاتبات ایمیلی بین آدام بک و نام مستعار ساتوشی ناکاموتو قبلا دیده نشده بود. ارسال شد سوابق دادگاه امروز وارد می شود.

این ایمیل‌ها که توسط مدیر عامل Blockstream برای آزمایش COPA و CSW در حال انجام است، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد بحث‌هایی که منجر به راه‌اندازی بیت‌کوین، ارز دیجیتال پیشگام شد، ارائه می‌کنند.

آنها جزئیات مبادلاتی را که به چهار ماه قبل از راه اندازی رسمی بیت کوین برمی گردد، شرح می دهند.

اتصال Satoshi-Back

ایمیل اول مکالمه بین بک و ساتوشی را نشان می دهد. در اینجا ساتوشی تضمین می‌کند که مقاله «هش کش» Back به درستی در مقاله بیت‌کوین آینده‌اش ذکر شده است. ایمیل ساتوشی نشان می دهد که قصد دارد به Hashcash به عنوان بخشی از استفاده جدید از اثبات کار مبتنی بر هش در سیستم های نقدی الکترونیکی اشاره کند.

در ایمیل‌های بعدی، بک به ساتوشی پیشنهاد می‌کند که «B-money» را توسط وی دای، رمزنگاری که قبلاً مفاهیمی شبیه به پول دیجیتال پیشنهاد کرده بود، مطالعه کند. پاسخ ساتوشی اذعان می کند که او از سند B-coin بی اطلاع بوده است.

در ایمیل بعدی، اگرچه او هنوز برگه سفید بیت کوین را نخوانده بود، بک ساتوشی را به مقاله «Micromint» هدایت کرد و قطعه دیگری را به موزاییک ایده های تأثیرگذار بر بیت کوین اضافه کرد. به گفته پیت ریزو، سردبیر Kraken، این مقاله یک کشف جدید است.

به نظر می رسد آخرین ایمیل در این دنباله نشان می دهد که ساتوشی به Back در مورد انتشار نرم افزار رسمی آتی بیت کوین اطلاع می دهد. اظهارات عمومی آدام بک با این ایمیل ها مطابقت دارد و نشان می دهد که او تا سال 2012 دوباره بیت کوین را بررسی نکرده است.

بهترین کاندید ساتوشی

بک مدام ادعاهایی مبنی بر اینکه او ساتوشی ناکاموتو، خالق مرموز بیت کوین است، رد کرده است.

بک این موضع قاطعانه را اتخاذ می کند که هویت واقعی ساتوشی با وجود تئوری های مختلف که نشان می دهد او در ایجاد بیت کوین نقش داشته است ناشناخته باقی مانده است. بک در پلتفرم‌های عمومی مختلف، از جمله پادکست‌ها و مصاحبه‌ها، تاکید کرده است که در برنامه‌نویسی یا کدگذاری بیت‌کوین مشارکت نمی‌کند.

اما حتی پس از انتشار ایمیل های جدید، برخی از علاقه مندان بیت کوین متقاعد نشدند. “چرا او به خودش ایمیل می زند؟” یکی از کاربران X به شوخی گفت.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید