بیانیه تاریخی بیت کوین ساتوشی ناکاموتو چهاردهمین سالگرد خود را جشن می گیرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروز، 17 ژوئن، چهاردهمین سالگرد یکی از مهمترین اظهارات در تاریخ ارزهای دیجیتال توسط ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است.

دقیقا 14 سال پیش، ساتوشی یک جنبه کلیدی از ماهیت بیت کوین را بیان کرد که به سنگ بنای هویت و عملکرد آن تبدیل شده است.

مورخ معروف بیت کوین @Pete_rizzo در X بیانیه تاریخی ساتوشی در مورد بیت کوین را در توییتی برجسته کرد.

ساتوشی ناکاموتو در بیانیه‌ای به تاریخ 17 ژوئن 2010 که آینده ارز دیجیتال را شکل می‌دهد، اظهار داشت: «ماهیت بیت‌کوین به گونه‌ای است که وقتی نسخه 0.1 منتشر شد، طراحی هسته آن تا پایان عمر ثابت بود. “

این بیانیه بر تغییر ناپذیری که بیت کوین را از سایر ارزهای دیجیتال و سنتی متمایز می کند، تأکید کرد.

مرتبط با

نسخه 0.1 بیت کوین در ژانویه 2009 منتشر شد و تولد اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز بود. این اولین نسخه پایه و اساس سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا را ایجاد کرد که انقلابی در امور مالی و فناوری ایجاد کرد.

ساتوشی بیان کرد که طراحی هسته تغییرناپذیر است و اطمینان حاصل می کند که بیت کوین به چشم انداز اصلی خود وفادار می ماند. بیت کوین توسط ساتوشی ناکاموتو با حداکثر عرضه ثابت 21 میلیون سکه به صورت رمزگذاری شده در پروتکل آن طراحی شده است.

هسته فعلی بیت کوین ادامه مشتری اصلی است که ساتوشی روی آن کار می کرد و در حال حاضر توسط گروهی از شرکت کنندگان از سراسر جهان نگهداری و توسعه می یابد.

در پایان ماه مه، نسخه جدید نسخه 27.1rc1 بیت کوین Core پس از انتشار نسخه 27.0 برای آزمایش در دسترس قرار گرفت.

بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز دیجیتال، در حال حاضر 1.28 تریلیون دلار ارزش بازار دارد که تقریباً نیمی از 2.4 تریلیون دلار ارزش بازار جهانی را تشکیل می دهد. تقریباً 19.71 میلیون بیت کوین در حال حاضر در گردش است که 94 درصد از حداکثر عرضه 21 میلیون ارز را تشکیل می دهد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید