توییت “طرح ساتوشی ناکاموتو” در مورد سقوط بانک منتشر شده توسط مکس کایزر: جزئیات


فهرست

  • “همانطور که ساتوشی برنامه ریزی کرد”
  • کایزر از “پیش بینی تصادف” رابرت کیوساکی حمایت می کند

ماکس کایزر، ماکسیمالیست برجسته بیت کوین، در مورد این خبر که صنعت بانکداری ایالات متحده “وارد عصر تاریک جدیدی” شده است، اظهار نظر کرد. او معتقد است که این اتفاق می تواند همانطور که ساتوشی ناکاموتو هنگام ایجاد بیت کوین 16 سال پیش پیش بینی کرده بود، رخ دهد.

“همانطور که ساتوشی برنامه ریزی کرد”

مقاله ای توسط Max Keizer توسط Zerohedge منتشر شده است و در مورد یک بحران بانکی آینده صحبت می کند که بری استرنلیخت، مدیر عامل میلیاردر Starwood Capital Group، به زودی انتظار دارد.

استرنلیخت گفت که انتظار دارد بانک های منطقه ای و اجتماعی ایالات متحده هفته ای یک یا دو بار شروع به ورشکستگی کنند. بیش از 4000 مورد از این بانک ها در ایالات متحده وجود دارد

به گفته Sternlicht، دلیل اصلی این امر این است که فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش داده است و دیگر شروع به کاهش آنها نخواهد کرد. این در آخرین نشست FOMC اعلام شد. بنابراین، در میان کسانی که “ضربه” خواهند شد، بخش املاک و مستغلات و بانک های محلی که با آن کار می کنند، خواهند بود. این میلیاردر انتظار دارد وام های املاک و مستغلات مانند سال 2009 آسیب ببیند.

به طور کلی، کارشناسان بر این باورند که فدرال رزرو ایالات متحده در حال حاضر بین اجازه دادن به یک بحران بانکی (در صورت بالا نگه داشتن نرخ بهره) و اجازه دادن به تورم قوی تر و خارج از کنترل (در صورت شروع به کاهش نرخ بهره) گیر کرده است. بنابراین، نرخ‌های بهره بالا، تورم را کم و بیش تحت کنترل نگه می‌دارد، در حالی که بخش‌های حیاتی اقتصاد با وابستگی شدید به وام‌ها، حتی اگر در نگاه اول به اندازه کافی قوی به نظر برسند، نمی‌توانند در محیطی با نرخ بهره بالا دوام بیاورند.

مکس کایزر معتقد است که این دقیقاً همان طور که ساتوشی برنامه ریزی کرده بود پیش رفت.

کایزر از “پیش بینی تصادف” رابرت کیوساکی حمایت می کند

در اوایل این هفته، کایزر چندین اسکرین شات از توییت های ارسال شده توسط بیت کوینر و نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» رابرت کیوساکی به اشتراک گذاشت. رابرت مکرراً در توییتر نوشت که انتظار دارد اقتصاد ایالات متحده با دلار “جعلی” ایالات متحده سقوط کند.

کیوساکی از سرمایه گذاری در بیت کوین در کنار طلا و نقره فیزیکی حمایت کرد و پیش بینی کرد که قیمت این دارایی ها در آینده نزدیک به سرعت افزایش خواهد یافت. کیوساکی به طور خاص توییت کرد که انتظار دارد بیت کوین تا سپتامبر امسال به 100000 دلار برسد.

کایزر فکر می کند که کیوساکی عمدتاً درست می گوید که اقتصاد ایالات متحده به سرعت در حال سقوط است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید