ساتوشی ناکاموتو فقط یک هدیه ناخواسته دریافت کرد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ساتوشی ناکاموتوخالق مستعار بیت کوین (BTC) ممکن است برای همیشه در خواب زمستانی باشد. اما احترامی که برای او قائل شد ابعاد جدیدی به خود گرفت. بر اساس دیدگاه‌های پلتفرم تحلیل داده Arkham Intelligence، Pups Token (PUPS)، یک پروژه میم کوین میزبان بیت‌کوین، 90 درصد از تمام دارایی‌های خود را به آدرس ساتوشی ناکاموتو ارسال کرد.

نیت تیم Pups Token چندان خیرخواهانه نبود، هدف قربانی کردن یک انسان بود. در خط با ارسال آن به ساتوشی. در این فرآیند آنها ناآگاهانه وجوه را از خزانه خود جابجا کردند. با توجه به ناشناخته بودن ساتوشی ناکاموتو، بازیابی وجوه برای تیم تقریبا غیرممکن است.

مرتبط با

اگرچه آدرس ساتوشی را نمی توان به عنوان کیف پول مرده طبقه بندی کرد، اما دسترسی به وجوهی به ارزش تقریبی 7000 دلار در زمان انتقال غیرممکن است. این پیشرفت غیرمنتظره جنبه های مثبتی نیز دارد، زیرا توکن Pups باقی مانده می تواند در طول زمان ارزش بیشتری به دست آورد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت PUPS Ordinals با 7.6 درصد کاهش در 24 ساعت به 15.9 دلار در هر توکن رسیده است. در حالی که چشم انداز تیم تیره و تار به نظر می رسد، با توجه به اینکه مبلغ اهدا شده کسری ناچیز از ارزش بازار آن تقریباً 122,885,856 دلار است، این پروژه ممکن است بتواند از این اشکال بازیابی کند.

پروژه‌های میم سکه عاشق هدیه دادن به رهبران در اکوسیستم مستقر هستند. این روش با Shiba Inu (SHIB) آغاز شد که در ابتدا بخش قابل توجهی از عرضه در گردش خود را به ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم هدیه داد. توکن هایی با ارزش بیش از 7 میلیارد دلار در اوج خود، توسط بوترین سوزانده شدبه افزایش ارزش گذاری دارایی ها کمک می کند.

مرتبط با

حرکت بوترین سابقه مهمی را ایجاد کرد که سایر پروژه ها تا به امروز سعی در تقلید از آن داشته اند. در مورد PUPS، مجموعه قبلی به نوآوران و کاربران یادآوری کرد که مراقب تراکنش‌ها باشند زیرا بسیاری از آنها برگشت ناپذیر هستند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید