خط افسانه ای بیت کوین ساتوشی ناکاموتو چهاردهمین سالگرد خود را جشن می گیرد: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مورخ بیت کوین، پیت ریزو، توجه را به بیانیه ای جلب کرد که گمان می رود توسط ساتوشی ناکاموتو، خالق مستعار بیت کوین، در 5 ژوئیه 2010 بیان شده است.

این بیانیه که اکنون به اندازه آن زمان صادق است، این است: “بیت کوین از رمزنگاری و یک شبکه توزیع شده استفاده می کند تا نیاز به سرور مرکزی قابل اعتماد را از بین ببرد. از خطر تورم خودسرانه ارزهای مدیریت مرکزی خودداری کنید. بیت کوین دارای گردش کلی است. 21 میلیون سکه محدود شده است.”

این نقل قول به طور خلاصه اصول انقلابی زیربنایی بیت کوین را خلاصه می کند: تمرکززدایی، امنیت رمزنگاری، و عرضه محدودی که برای مقابله با فشارهای تورمی ذاتی ارزهای فیات طراحی شده است.

Rizzo حقیقت پایدار این کلمات را با بیان این جمله منعکس می کند: “ساتوشی ناکاموتو در بیت کوین، دقیقا 14 سال پیش. درست با 0.01 دلار، امروز درست است.” این احساس منعکس کننده بی زمانی چشم انداز ساتوشی است، زیرا بیت کوین بر اساس همان اصولی که یک دهه پیش تعریف شده بود به کار خود ادامه می دهد.

از زمان اعلام ساتوشی، بیت کوین به طور قابل توجهی تکامل یافته است و تبدیل به ارز دیجیتال پیشرو و یک ذخیره ارزش شده است که اغلب از آن به عنوان “طلای دیجیتال” یاد می شود.

مرتبط با

بیت کوین 14 سال پیش معامله را با کمتر از یک سنت آغاز کرد و ارزش آن به میزان قابل توجهی افزایش یافت و در اواسط مارس به رکورد بیش از 73700 دلار رسید.

حرکت قیمت بیت کوین

بیت کوین پس از کاهش از حدود 61,000 دلار در روز چهارشنبه به حدود 54,000 دلار در صبح جمعه، اندکی بازگشته است و در حال حاضر تا سقف 57,325 دلار معامله می شود. این رقم نسبت به هفته گذشته 6.62 درصد کاهش داشته و نسبت به بالاترین رقم تاریخی 73750 دلاری که در اواسط ماه مارس به ثبت رسیده بود، نزدیک به 23 درصد کاهش یافته است.

علی، تحلیلگر کریپتو، اخیراً نمودار سه روزه بیت کوین را روشن کرده است و به نظر می رسد که بازار راه اندازی خوشمزه ای را برای گاوها ارائه می دهد. نمودار در حال حاضر یک شمع دوجی معکوس صعودی را نشان می دهد، یک الگوی فنی کلاسیک که اشتهای سرمایه گذارانی را که به دنبال تغییر روند هستند، تحریک می کند.

مرتبط با

علی گفت: “بیت کوین مانند یک میان وعده در نمودار 3 روزه به نظر می رسد. توسعه کندل دوجی معکوس صعودی همراه با سیگنال خرید از TD Sequential.” گفت.

اگر این سیگنال های فنی درست ثابت شوند، بیت کوین می تواند برای افزایش قیمت قابل توجهی آماده شود. بازار به نظارت دقیق این تحولات ادامه می دهد، زیرا یک معکوس صعودی تایید شده می تواند علاقه خرید بیشتری را جلب کند و قیمت بیت کوین را بالاتر ببرد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید