Satoshi Mystery: Ripple CTO یک بیانیه غیرمنتظره داد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در پاسخ به یک

در جدیدترین تغییر در پرونده کریگ رایت علیه COPA، اتحادیه ثبت اختراع باز کریپتو از کریگ رایت خواست 85 درصد از هزینه های قانونی خود را بپردازد. COPA در ماه فوریه از رایت شکایت کرد تا مشخص کند آیا او ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است یا خیر. قاضی جیمز ملور، که ریاست این پرونده را بر عهده داشت، در ماه مارس حکم داد که رایت ساتوشی نیست و کاغذ سفید بیت کوین را ننوشته است.

در پاسخ به درخواست COPA، دفاع رایت استدلال کرد که عدم تعیین حدودی که رایت می تواند ادعا کند ساتوشی است، می تواند حقوق بشر او را نقض کند.

این استدلال مطرح شده توسط دفاع رایت بحث جدیدی را در جامعه رمزنگاری به راه انداخت و بسیاری آن را تقلب آشکار نامیدند. با این حال، شوارتز دیدگاه متفاوتی را در مورد این موضوع ارائه می دهد.

به گفته شوارتز، ادعای رایت مبنی بر ساتوشی بودن در مکالمات معمولی که هدف او مستقیماً پول درآوردن نیست، ممکن است تقلب نباشد. این تمایز بین ادعاهای شخصی و ادعاهایی که با هدف فریب برای منفعت مالی مطرح می شود، مرزی می کشد.

شوارتز پیشنهاد می‌کند که یکی از راه‌حل‌های قانونی ممکن می‌تواند حکمی باشد که رایت را از استفاده از هرگونه ادعای هویت ساتوشی برای به دست آوردن هر چیزی ارزشمند باز دارد. هدف از چنین اقدامی محافظت از جامعه و بازار در برابر ادعاهای گمراه کننده ای است که می تواند بر تصمیمات مالی تأثیر بگذارد.

مرتبط با

در تصمیم کتبی خود در اواخر ماه مه، قاضی ملور به این نتیجه رسید که موضوع دستور، که راهی قانونی برای جلوگیری از انجام کاری متهم است، در جلسه فرم تصمیم گیری که پس از صدور حکم تعیین شده است، مورد بحث قرار خواهد گرفت.

در پاسخ به درخواست نهایی COPA، دفاعیات رایت درخواست کرد که مبلغ پرداختی او به 70٪ از هزینه های COPA کاهش یابد. همانطور که درام حقوقی رخ می دهد، جامعه ارزهای دیجیتال منتظر نتیجه بعدی است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید