آنتونی پمپلیانو: ساتوشی با اجتناب از تاریخ نصف شدن بیت کوین، “فرصت بزرگ” را از دست داد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • جامعه بیت کوین اصرار دارد که ساتوشی اشتباه نکرده است
  • انجمن کریپتو روز DOGE را جشن می گیرد

آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌گذار مخاطره‌آمیز، موسس صندوق وام خصوصی بیت‌کوین Pomp Investments، پیامی درباره ساتوشی ناکاموتو و نصف شدن بیت‌کوین با استفاده از حساب X خود به دنبال‌کنندگان متعدد خود ارسال کرد.

او به شوخی در توییتی نوشت که ساتوشی ناکاموتو، بنیانگذار رمزآلود بیت کوین، یک فرصت عالی را برای تعیین روز نصف شدن برای 20 آوریل از دست داد. این روز به عنوان روز علف های هرز و اخیراً به عنوان روز دوج کوین شناخته می شود، اگرچه این ارز رمزنگاری نمادین میم تا سال 2017 راه اندازی نشد. آوریل.

بنابراین، پمپلیانو اشاره کرد که ساتوشی ناکاموتو این فرصت را از دست داد تا ذهن درخشان خود را عمیق‌تر در ذهن مردم عادی ادغام کند. بیت کوین در ابتدا برای مقابله با پول فیات و سیستم بانکداری سنتی ایجاد شد، اما علف هرز برای چندین دهه به عنوان نماد «برخلاف سیستم» شناخته شده است. قبلاً در بسیاری از کشورها قانونی شده است.

جامعه بیت کوین اصرار دارد که ساتوشی اشتباه نکرده است

در پاسخ به توییت پومپلیانو، بسیاری از اعضای جامعه بیت کوین توییت کردند که رویداد نصف شدن بیت کوین جلوتر از بریتانیا و اتحادیه اروپا بود و به دلیل منطقه زمانی محلی تنها 4/20 را برای ایالات متحده از دست داد.

نصف کردن بیت کوین ساتوشی ناکاموتو 4/20
از طریق تصویر ایکس

کاربران توییت کردند که نصف شدن برای کشورهای فوق در 20 آوریل رخ داده است نه 19 آوریل. یکی از کاربران توییت کرد که ساتوشی ناکاموتو در اروپا مستقر است، بنابراین او قطعاً آن 4/20 را در ذهن داشت.

انجمن کریپتو روز DOGE را جشن می گیرد

قبل از به وجود آمدن رمزارزها، 20 آوریل فقط روز علف هرز بود، در چند سال گذشته نیز به روز Dogecoin تبدیل شده است که توسط جامعه DOGE در سراسر جهان جشن گرفته می شود.

چندین پلتفرم ارزهای دیجیتال، از جمله Floki، یکی از محبوب‌ترین ممکوین‌ها، توییت‌هایی را برای تبریک روز Dogecoin به جوامع خود ارسال کردند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید