کیف پول های عصر ساتوشی مدام از حالت خواب برمی گردند و این کاملاً غیرعادی است


طبق یک مطالعه اخیر به روز رسانی از سرویس Whale Alert، یک آدرس غیرفعال حاوی 24 بیت کوین (1.4 میلیون دلار) برای اولین بار در بیش از 11 سال فعال شده است.

این دومین آدرس باستانی است که در 24 ساعت گذشته احیا شده است.

دو ساعت پیش، Whale Alert آدرسی حاوی 8.6 میلیون دلار بیت کوین را شناسایی کرد که پس از بیش از 10 سال خاموش ماندن فعال شد.

مرتبط با

آدرس‌های مشابه با ۲.۷ میلیون دلار و ۸.۱ میلیون دلار بیت‌کوین به ترتیب در ۸ و ۶ جولای بیدار شدند.

به طور کلی، Whale Alert اشاره کرد که 10 آدرس بیت کوین دوره ساتوشی تا کنون در ماه ژوئیه مجدداً فعال شده است که یک عدد غیرعادی بالاست.

بلافاصله مشخص نیست که چرا اخیراً بسیاری از آدرس های قدیمی از حالت خواب خارج شده اند. آدرس بیت کوین در اواخر ژوئن

آخرین فعال‌سازی مجدد یک آدرس قدیمی بیت‌کوین با بازگشت قیمت بزرگ‌ترین ارز دیجیتال به سطح 58000 دلار همزمان شد که نشانه‌ای امیدوارکننده برای گاوها بود.

مرتبط با

Cardano Creator سکوت در مورد یک نقطه عطف بزرگ را می شکند

به گفته جولیو مورنو، رئیس تحقیقات CryptoQuant، نهنگ‌های جدید بیت‌کوین در حال حاضر در حال تلفات هستند. در همان زمان، کول گارنر، تحلیلگر بازار ثبت شده است بزرگترین نهنگ های بیت کوین در حال حاضر در “انباشت سنگین” هستند. به گفته گارنر، رفتار فعلی نهنگ های بزرگ شبیه به ته دو چرخه قبلی است.

بزرگترین ارز دیجیتال اخیرا توسط Mt استخراج شد. Gox از بادهای مخالف قوی، از جمله بازپرداخت، رنج برده است. با این حال، اکنون پس از اینکه ETFهای نقدی مستقر در ایالات متحده در تنها دو روز 438 میلیون دلار ورودی ثبت کردند، در حال بهبود است. این تضعیف کردن روایت نزولی گسترده این است که خریداران ETF این پتانسیل را دارند که در صورت رکود قابل توجه، دارایی های خود را به طور انبوه نقد کنند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید