کیف پول معدنچی عصر ساتوشی پس از 14 سال بیدار شد


بر اساس پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain، کیف پول یک ماینر من از خواب بيدار شدم روز پنجشنبه پس از 14 سال عدم فعالیت

این آدرس 50 بیت کوین (تقریباً 3.05 میلیون دلار) را در صرافی بایننس واریز کرد.

این سکه‌ها پاداش استخراج در 14 جولای 2010 بودند.

نقل و انتقالات از کیف پول های مربوط به سال 2010 بسیار نادر است. در آوریل، 50 بیت کوین به دست آمده از استخراج در 23 آوریل 2010 نیز برای اولین بار در 14 سال گذشته منتقل شد. معامله مشابهی در ماه مارس انجام شد. زنجیره نگاه.

مرتبط با

شایان ذکر است که بزرگترین ارز دیجیتال در سال 2010 زیر 1 دلار معامله شد. بیت کوین تنها در ماه فوریه توانست از سطح فوق پیشی بگیرد. در ژوئن 2011 قیمت آن به 30 دلار افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال 61040 دلار معامله می شود.

برخی از مفسران رسانه های اجتماعی قبلاً گفته اند که آخرین انتقال ممکن است مربوط به ساتوشی ناکاموتو، خالق مرموز ارز دیجیتال پیشرو باشد. اما او در آن زمان تنها ارز دیجیتال ماینینگ نهنگ نبود. اگرچه شبکه هنوز در روزهای اولیه خود بود، اما تعداد زیادی از شرکت کنندگان بودند که در آن سال مجموعاً 3.39 میلیون سکه استخراج کردند.

مرتبط با

در سال 2010، هیچ سخت افزار ماینینگ اختصاصی وجود نداشت، به این معنی که برخی از علاقه مندان می توانستند با کمک رایانه های معمولی ارز دیجیتال استخراج کنند. با این حال، با شروع پیوستن کاربران بیشتری به شبکه، دشواری استخراج شروع به افزایش کرد. به عنوان مثال، در 16 جولای 2010، پس از انتشار مقاله ای در مورد ارز دیجیتال اصلی در Slashdot، یک وب سایت محبوب برای علاقه مندان، دشواری استخراج چهار برابر شد.

نقل و انتقالات نادر از کیف پول های طولانی مدت در حال حاضر جامعه بیت کوین را به یاد دوران طولانی استخراج CPU می اندازد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید