نهنگ بیت کوین عصر ساتوشی ناگهان با سود 400.179 درصدی از خواب بیدار شد.


یک آدرس بیت کوین غیرفعال حاوی 48 بیت کوین و به ارزش 2.57 میلیون دلار امروز پس از 13 سال عدم فعالیت فعال شد. هشدار نهنگاین آدرس در ابتدا این سکه ها را زمانی به دست آورد که بیت کوین تنها 13.7 دلار به ازای هر بیت کوین قیمت داشت که نشان دهنده سود خیره کننده 400179 درصدی بود.

فعال‌سازی مجدد آدرس‌هایی که برای مدت طولانی غیرفعال بوده‌اند، اغلب باعث ایجاد احساسات نزولی در میان فعالان بازار می‌شود. این اغلب نشان می دهد که مالکان در حال آماده شدن برای انحلال دارایی های خود هستند، به طور بالقوه بازار را با مقدار قابل توجهی بیت کوین پر می کنند و فشار فروش را افزایش می دهند.

مرتبط با

این ماه شاهد تجدید حیات کیف پول‌هایی بود که برای دهه‌ها وجود داشتند، و رویداد امروز بخشی از یک الگوی گسترده‌تر است. اخیراً U.Today یک آدرس غیرفعال دیگر را گزارش کرده است که حاوی تقریباً 8 میلیون دلار بیت کوین است. علاوه بر این، دو آدرس با بیش از 2 میلیون دلار در هفته گذشته پس از عدم فعالیت طولانی مدت دوباره فعال شدند.

این تحرکات به ویژه با توجه به وضعیت فعلی بازار کریپتو قابل توجه است. قیمت بیت کوین در پایین ترین سطح خود در ماه ها باقی مانده است و اخیراً به 54300 دلار رسیده است، سطحی که از اواخر آوریل مشاهده نشده است.

مرتبط با

پیتر شیف به نهنگ های بیت کوین تبریک می گوید، او طعنه آمیز نیست

در یکی از آخرین موارد، نهنگ ناشناس 1949 بیت کوین یا 111450 دلار را پس از 13 سال عدم فعالیت به آدرس جدیدی با عنوان “bc1q6p” منتقل کرد. 1 BTC دیگر به آدرس جدیدی به نام “3J4Ng” ارسال شد. انتظار می رود که سرمایه گذاران به توزیع پس انداز بیت کوین خود از طریق این آدرس های جدید ادامه دهند.

تصویر مقاله
منبع: هوش آرکام

همچنین جالب است که نهنگ از فرمت های مختلف آدرس بیت کوین استفاده می کند. آدرس‌های سنتی با “1”، آدرس‌های چند امضایی با “3” و آدرس‌های SegWit با “bc1” شروع می‌شوند. این فرمت ها سطوح مختلفی از امنیت و کارایی پردازش را ارائه می دهند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید